“Ειναι λιγο το ζωα μου αργα”
Κριτική για: Λέσχη Κομοτηναίων

Λέσχη Κομοτηναίων
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι λιγο το ζωα μου αργα αλλα ενταξει ! Εχει ωραιο μερος εξωτερικο κ εσωτερικο αλλα μονο κ μονο για ολο αυτο το υπερτελειο μερος θα επρεπε να εχετε πιο καλο μενου!

3  Ευχαριστούμε, chriskyr

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020

Το καπουτσίνο κρύο!!!
Τα ποτήρια άπλυτα, ειχαν πάνω τους ίχνη από παλιό καφέ.......
Για τα 4 ευρώ θα περίμενα κάτι καλύτερο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, ΝΙΚΗΤΑΣ Κ
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2020

Πήγαμε σε ένα live και ενώ πληρώσαμε είσοδο 5Ε , μας χρέωσαν τα ποτά πολύ ακριβότερα απ' ότι στον κατάλογο δίχως ενημέρωση γιατί όπως μας είπαν ήταν 'σπεσιαλ' βραδυά. Απαράδεκτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, valkania
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2019

Το ισόγειο πολύ ωραίος χώρος με ωραία διακόσμηση και πολύ καλή εξυπηρέτηση ο πρώτος όροφος με την ζωντανή μουσική ίσως είναι καλά για λίγες παρέες θα πρέπει όμως να ενημερώνει ότι δεν μπορεί να εξυπηρετήσει μεγάλα γκρουπ,το φαγητό απαράδεκτο ρολό μοσχάρι -κοτόπουλο με ρύζι, κρύα και άγευστα,ο χώρος στενόχωρος χωρίς πίστα όπως είχαν πει η μουσική εκκωφαντική σε σημείο πονοκεφάλου,εξαερισμός μηδενικός η κάπνα από τα τσιγάρα έτσουζαν τα μάτια το μόνο καλό η τραγουδίστρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Kiki X
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2019

Στην καρδιά της πόλης δεν μπορείς να προσπεράσεις τη Λέσχη. Ειδικά τον χειμώνα το περιβάλλον είναι ιδανικό, ζεστό και φιλικό. Οι τιμές πολύ καλές και το σέρβις από τα πιο γρήγορα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, fdn98

Λέσχη Κομοτηναίων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης

Λέσχη Κομοτηναίων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!