“Η καλύτερη μπουγάτσα στην Κομοτηνή”

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Τάκης Παραδοσιακή Μποθγάτσα
Περιγραφή: H επιχείρηση μας λειτουργεί από το “1997” και από τότε μένουμε πιστοί στην αυθεντική συνταγή της πολίτικης μπουγάτσας, σε εμάς θα βρείτε τις κλασικές γεύσεις όπως κιμά, τυρί και κρέμα καθώς και πολλές άλλες όπως με σπανάκι , κασέρι, χωριάτικες στριφτές καθώς και παραδοσιακή συνταγή κουρού που διαθέτει το κατάστημα. Όλα τα προϊόντα μας είναι χειροποίητα και παρασκευάζονται αποκλειστικά στο δικό μας
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Μια από τις καλύτερες εμπειρίες να γεύεσαι μπουγάτσα από τον Τάκη το πρωί 5.30πμ. Κλασικές γεύσεις εξαιρετικής ποιότητας. Service άριστο. Εξαιρετικής επίσης ποιότητας καφές.

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Α

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε αρκετά κεντρικό σημείο της πόλης, πολύ κοντά στη δημοτική αγορά. Ιδιαίτερα μου άρεσε η μπουγάτσα με τυρί.

1  Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Τάκης Παραδοσιακή Μποθγάτσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης
Κομοτηνή, Περιοχή Ροδόπης

Κόσμιο, Κομοτηνή

Τάκης Παραδοσιακή Μποθγάτσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!