“Θα ξαναπήγαινα με κλειστά τα μάτια”
Κριτική για: Filia Hotel

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
Filia Hotel
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2015

Υπέροχο ξενοδοχείο ήσυχο και άνετο με όλες τις ανέσεις λίγο πιο έξω από το κέντρο της πόλης! Δυσκολευτήκαμε λίγο να το βρούμε γιατί φτάσαμε βράδυ και δεν υπήρχε καλός φωτισμός στην περιοχή. Η εξυπηρέτηση ήταν άριστη και το δωμάτιο εξοπλισμένο με όλα τα κομφόρ. Τέλειο μπάνιο, πεντακάθαρο, ζεστό νερό, ζέστη (γιατί πήγαμε χειμώνα), άνεση, ησυχία. Το πρωινό περιποιημένο. Και όλα αυτά σε πολύ καλή τιμή για περίοδο Χριστουγέννων. Οπωσδήποτε θα το ξαναεπέλεγα!!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Sofia D

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο και καθαρο ξενοδοχειο!!! Βρισκεται λιγο εξω απο την πολη και χρειαζεται αυτοκινητο ομως η φιλοξενια του σε αποζημιωνει. Ικανοποιητικο πρωινο και η σχεση τιμης παροχης πολυ καλη! Δεν χρησιμοποιησα την πισινα αλλα ηταν ολες τις μερες που εμεινα εκει πολυ καθαρη!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Ευδοκια Α
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2015

Έμεινα 2 βράδια (ένα στο ταξίδι μου προς Κωνσταντινούπολη και ένα στην επιστροφή).
Νομίζω πως είναι σχεδόν άψογο. Το ότι δεν είναι στο κέντρο της πόλης, προσφέρει ησυχία, είναι όμως αρνητικό αν δεν έχεις αυτοκίνητο (αν και η απόσταση προς το κέντρο είναι πραγματικά πολύ μικρή).
Πολύ καθαρό σε όλα!!! Σεντόνια, πάτωμα, μπάνιο!!!! Άνετα κρεβάτια!
Πολύ καλός ο μπουφές στο πρωινό.
Πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό προσωπικό!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, kateriniw
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας σε αυτό και την όμορφη πόλη της Κομοτηνής....οι τιμές στην πισίνα θα μπορούσαν να ήταν ελαφρώς χαμηλότερες! Ειναι μία καλή λύση για διαμονή!!! Σίγουρα θα ξαναέρθουμε ειδικά για μπάνιο

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Μ
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2014

Το ξενοδοχειο το βρηκαμε μεσω διαδικτυου. Καταγομαι απο την περιοχη και ηθελα κατι αναμεσα στο χωριο μου (Κιρκη Εβρου) και περιοχης Κομοτηνης. Εμεινα στο ξενοδοχειο 13 βραδυα και τολμω να πω οτι η τιμη του σε σχεση με αυτα που προσφερει για την περιχοη παντα ειναι ακρως εντυπωσιακη. Εψαχνα να βρω ενα ξενοδοχειο που να μου προσφερει και τη δροσια της πισινας το μεσημερι και την ομορφια της πολης τη νυχτα χωρις να χρειαστει να κουραστω για τη μετακινηση. Το προσωπικο του Ξενοδοχειου ειναι η καρδια του. Ετσι μικροπροβληματακια που δε θα τα εβλεπε η Διευθυνση ηταν εκεινα τα καταπληκτικα παιδια που με το χαμογελο τους και την αγαπη τους για τη δουλεια εδιναν λυσεις αμεσα. Προβλημα δυστυχως καθημερινο ηταν το σημα του wifi που ηταν σχεδον ανυπαρκτο. Το πρωινο ηταν πλουσιο. Οι υπηρεσιες της πισινας ηταν στο ποστο τους συνεχεια ...Και ο ναυαγοσωστης και το μπαρ. Κθαριοτητα στο φουλ σε καθημερινη βαση. Ενιωσα σαν στο σπιτι μου και δεν μου ελειψε καθολου το εξοχικο μου στη χαλκιδικη.

Συμβουλή: Η νεα πτερυγα ειναι η πιο ησυχη ειδικα τα πιο απομακρυσμενα δωματια.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, j0hntrains
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Κομοτηνή: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
Achillio Hotel Komotini
Ξενοδοχείο Κυρίδης
Νο 9 από 10 για: Κομοτηνή
32 κριτικές
Προβολή τιμών

Filia Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Filia Hotel

Διεύθυνση: Ambelokipi, Κομοτηνή 691 00, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Ανατολική Μακεδονία και Θράκη > Περιοχή Ροδόπης > Κομοτηνή
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι Μεταφορά από/προς αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
7 από 10 ξενοδοχεία για: Κομοτηνή
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Filia Hotel 4*
Αριθμός δωματίων: 50

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;