Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο και καθαρο ξενοδοχειο!!! Βρισκεται λιγο εξω απο την πολη και χρειαζεται αυτοκινητο ομως η φιλοξενια του σε αποζημιωνει. Ικανοποιητικο πρωινο και η σχεση τιμης παροχης πολυ καλη! Δεν χρησιμοποιησα την πισινα αλλα ηταν ολες τις μερες που εμεινα εκει πολυ καθαρη!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Ευδοκια Α
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2015

Έμεινα 2 βράδια (ένα στο ταξίδι μου προς Κωνσταντινούπολη και ένα στην επιστροφή).
Νομίζω πως είναι σχεδόν άψογο. Το ότι δεν είναι στο κέντρο της πόλης, προσφέρει ησυχία, είναι όμως αρνητικό αν δεν έχεις αυτοκίνητο (αν και η απόσταση προς το κέντρο είναι πραγματικά πολύ μικρή).
Πολύ καθαρό σε όλα!!! Σεντόνια, πάτωμα, μπάνιο!!!! Άνετα κρεβάτια!
Πολύ καλός ο μπουφές στο πρωινό.
Πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό προσωπικό!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, kateriniw
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας σε αυτό και την όμορφη πόλη της Κομοτηνής....οι τιμές στην πισίνα θα μπορούσαν να ήταν ελαφρώς χαμηλότερες! Ειναι μία καλή λύση για διαμονή!!! Σίγουρα θα ξαναέρθουμε ειδικά για μπάνιο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
1  Ευχαριστούμε, M678AL_
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2014

Το ξενοδοχειο το βρηκαμε μεσω διαδικτυου. Καταγομαι απο την περιοχη και ηθελα κατι αναμεσα στο χωριο μου (Κιρκη Εβρου) και περιοχης Κομοτηνης. Εμεινα στο ξενοδοχειο 13 βραδυα και τολμω να πω οτι η τιμη του σε σχεση με αυτα που προσφερει για την περιχοη παντα ειναι ακρως εντυπωσιακη. Εψαχνα να βρω ενα ξενοδοχειο που να μου προσφερει και τη δροσια της πισινας το μεσημερι και την ομορφια της πολης τη νυχτα χωρις να χρειαστει να κουραστω για τη μετακινηση. Το προσωπικο του Ξενοδοχειου ειναι η καρδια του. Ετσι μικροπροβληματακια που δε θα τα εβλεπε η Διευθυνση ηταν εκεινα τα καταπληκτικα παιδια που με το χαμογελο τους και την αγαπη τους για τη δουλεια εδιναν λυσεις αμεσα. Προβλημα δυστυχως καθημερινο ηταν το σημα του wifi που ηταν σχεδον ανυπαρκτο. Το πρωινο ηταν πλουσιο. Οι υπηρεσιες της πισινας ηταν στο ποστο τους συνεχεια ...Και ο ναυαγοσωστης και το μπαρ. Κθαριοτητα στο φουλ σε καθημερινη βαση. Ενιωσα σαν στο σπιτι μου και δεν μου ελειψε καθολου το εξοχικο μου στη χαλκιδικη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η νεα πτερυγα ειναι η πιο ησυχη ειδικα τα πιο απομακρυσμενα δωματια.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, j0hntrains
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2014

Μεγάλα δωμάτια και καθαρά, H receprion και το εστιατόριο θέλουν μια αλλαγή. Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Η πρόσβαση είναι λίγο δύσκολη όταν πας βράδυ που πρέπει να περάσεις χωράφια και σκοτάδια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο στην ανακαινισμένη πτέρυγα του ξενοδοχείου.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους