Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2015

Έμεινα 2 βράδια (ένα στο ταξίδι μου προς Κωνσταντινούπολη και ένα στην επιστροφή).
Νομίζω πως είναι σχεδόν άψογο. Το ότι δεν είναι στο κέντρο της πόλης, προσφέρει ησυχία, είναι όμως αρνητικό αν δεν έχεις αυτοκίνητο (αν και η απόσταση προς το κέντρο είναι πραγματικά πολύ μικρή).
Πολύ καθαρό σε όλα!!! Σεντόνια, πάτωμα, μπάνιο!!!! Άνετα κρεβάτια!
Πολύ καλός ο μπουφές στο πρωινό.
Πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό προσωπικό!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, kateriniw
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε ευχαριστημένοι από τη διαμονή μας σε αυτό και την όμορφη πόλη της Κομοτηνής....οι τιμές στην πισίνα θα μπορούσαν να ήταν ελαφρώς χαμηλότερες! Ειναι μία καλή λύση για διαμονή!!! Σίγουρα θα ξαναέρθουμε ειδικά για μπάνιο

Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Μ
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2014

Το ξενοδοχειο το βρηκαμε μεσω διαδικτυου. Καταγομαι απο την περιοχη και ηθελα κατι αναμεσα στο χωριο μου (Κιρκη Εβρου) και περιοχης Κομοτηνης. Εμεινα στο ξενοδοχειο 13 βραδυα και τολμω να πω οτι η τιμη του σε σχεση με αυτα που προσφερει για την περιχοη παντα ειναι ακρως εντυπωσιακη. Εψαχνα να βρω ενα ξενοδοχειο που να μου προσφερει και τη δροσια της πισινας το μεσημερι και την ομορφια της πολης τη νυχτα χωρις να χρειαστει να κουραστω για τη μετακινηση. Το προσωπικο του Ξενοδοχειου ειναι η καρδια του. Ετσι μικροπροβληματακια που δε θα τα εβλεπε η Διευθυνση ηταν εκεινα τα καταπληκτικα παιδια που με το χαμογελο τους και την αγαπη τους για τη δουλεια εδιναν λυσεις αμεσα. Προβλημα δυστυχως καθημερινο ηταν το σημα του wifi που ηταν σχεδον ανυπαρκτο. Το πρωινο ηταν πλουσιο. Οι υπηρεσιες της πισινας ηταν στο ποστο τους συνεχεια ...Και ο ναυαγοσωστης και το μπαρ. Κθαριοτητα στο φουλ σε καθημερινη βαση. Ενιωσα σαν στο σπιτι μου και δεν μου ελειψε καθολου το εξοχικο μου στη χαλκιδικη.

Συμβουλή: Η νεα πτερυγα ειναι η πιο ησυχη ειδικα τα πιο απομακρυσμενα δωματια.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, j0hntrains
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2014

Μεγάλα δωμάτια και καθαρά, H receprion και το εστιατόριο θέλουν μια αλλαγή. Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Η πρόσβαση είναι λίγο δύσκολη όταν πας βράδυ που πρέπει να περάσεις χωράφια και σκοτάδια.

Συμβουλή: Δωμάτιο στην ανακαινισμένη πτέρυγα του ξενοδοχείου.
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2014, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Dimitris99
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2014

Δωμάτιο σάουνα χωρίς κλιματισμό (αρχές Σεπτέμβρη και οι υπευθυνοι εχουν γυρισει τη κεντρική θέρμανση στο ζεστό). Λύση; ανοιχτές πόρτες και παράθυρα.

Internet σχεδόν ανύπαρκτο (βλέπεις το δίκτυο αλλά δε σου κάνει την τιμή να σε συνδέσει). Πρέπει να κατέβεις στη resception για να συνδεθείς από εκεί, αλλά όταν επιστρέφεις στο δωμάτιο... μουλαρώνει και δε σε δέχεται (έχει χαρακτήρα το συγκεκριμένο δίκτυο, το παραδέχομαι)

Το δε στρώμα του κρεβατιού, μου θύμισε τα στρατιωτικά μου χρόνια (τι εποχές κι εκείνες, με το κρεβάτι να μοιάζει με τοίχο...)

Δε νομίζω ότι αξίζει δεύτερης επίσκεψης...

Συμβουλή: choose another hotel
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς