Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2014

Το ξενοδοχειο το βρηκαμε μεσω διαδικτυου. Καταγομαι απο την περιοχη και ηθελα κατι αναμεσα στο χωριο μου (Κιρκη Εβρου) και περιοχης Κομοτηνης. Εμεινα στο ξενοδοχειο 13 βραδυα και τολμω να πω οτι η τιμη του σε σχεση με αυτα που προσφερει για την περιχοη παντα ειναι ακρως εντυπωσιακη. Εψαχνα να βρω ενα ξενοδοχειο που να μου προσφερει και τη δροσια της πισινας το μεσημερι και την ομορφια της πολης τη νυχτα χωρις να χρειαστει να κουραστω για τη μετακινηση. Το προσωπικο του Ξενοδοχειου ειναι η καρδια του. Ετσι μικροπροβληματακια που δε θα τα εβλεπε η Διευθυνση ηταν εκεινα τα καταπληκτικα παιδια που με το χαμογελο τους και την αγαπη τους για τη δουλεια εδιναν λυσεις αμεσα. Προβλημα δυστυχως καθημερινο ηταν το σημα του wifi που ηταν σχεδον ανυπαρκτο. Το πρωινο ηταν πλουσιο. Οι υπηρεσιες της πισινας ηταν στο ποστο τους συνεχεια ...Και ο ναυαγοσωστης και το μπαρ. Κθαριοτητα στο φουλ σε καθημερινη βαση. Ενιωσα σαν στο σπιτι μου και δεν μου ελειψε καθολου το εξοχικο μου στη χαλκιδικη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η νεα πτερυγα ειναι η πιο ησυχη ειδικα τα πιο απομακρυσμενα δωματια.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, j0hntrains
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2014

Μεγάλα δωμάτια και καθαρά, H receprion και το εστιατόριο θέλουν μια αλλαγή. Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Η πρόσβαση είναι λίγο δύσκολη όταν πας βράδυ που πρέπει να περάσεις χωράφια και σκοτάδια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο στην ανακαινισμένη πτέρυγα του ξενοδοχείου.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Dimitris99
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2014

Δωμάτιο σάουνα χωρίς κλιματισμό (αρχές Σεπτέμβρη και οι υπευθυνοι εχουν γυρισει τη κεντρική θέρμανση στο ζεστό). Λύση; ανοιχτές πόρτες και παράθυρα.

Internet σχεδόν ανύπαρκτο (βλέπεις το δίκτυο αλλά δε σου κάνει την τιμή να σε συνδέσει). Πρέπει να κατέβεις στη resception για να συνδεθείς από εκεί, αλλά όταν επιστρέφεις στο δωμάτιο... μουλαρώνει και δε σε δέχεται (έχει χαρακτήρα το συγκεκριμένο δίκτυο, το παραδέχομαι)

Το δε στρώμα του κρεβατιού, μου θύμισε τα στρατιωτικά μου χρόνια (τι εποχές κι εκείνες, με το κρεβάτι να μοιάζει με τοίχο...)

Δε νομίζω ότι αξίζει δεύτερης επίσκεψης...

Συμβουλή για το δωμάτιο: choose another hotel
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Savvasthess
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2014

Παρά την φιλικότητα του προσωπικού οι υπηρεσίες που παρέχει δεν είναι για 4 αστέρια.Το επιλέξαμε σαν ενδιάμεσο σταθμό για ένα ταξίδι οδικώς προς και από την Ρουμανία και παρά το γεγονός ότι στις 8/9/2014 η πρώτη διανυκτέρευση ήταν ανεκτή,στην επιστροφή 19/8/2014 η νύχτα ήταν κόλαση.Μετά από 700 χλμ οδήγησης εκεί που περιμένεις να χαλαρώσεις διαπιστώνεις ότι δεν λειτουργεί ο κλιματισμός και από ότι φάνηκε δεν λειτουργούσε σε όλη την πτέρυγα .Αλλάξαμε (αυτή ήταν η μόνη δυνατότητα που μας δόθηκε) τρία δωμάτια . Όλη την νύχτα σέρναμε τις αποσκευές μας από ζεστό σε χλιαρό δωμάτιο μήπως και πετύχουμε το αυτονόητο. Δικαιολογία : " είναι αργά δεν υπάρχει τεχνικός δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα κανείς άλλος δεν μας παραπονέθηκε ." Υπ 'όψιν ότι μετά τις 23:00 υπήρχε μόνο ένας φύλακας σε όλο το συγκρότημα και παρά το γεγονός ότι ήταν ευγενικός δεν μπορούσε να κάνει τίποτα. . Η αίσθηση μας είναι ότι η επιχείριση αυτή δεν γνωρίζει τι σημαίνει ποιότητα παροχής υπηρεσιών. Πόσο μάλλον 4 αστέρων.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
2  Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2014

Πρόκειται για ενα συμπαθητικό ξενοδοχείο με άνετα καθαρά και καλά εξοπλισμένα δωμάτια. Το προσωπικό του ξενοδοχείου έιναι φιλικό αλλά δεν επαρκεί σε καμία περίπτωση για την εξυπηρέτηση των πελατών και των υπηρεσιών που διαθέτει, (πισιίνα, bar, κλπ) Δεν ειναι δυνατόν ενας ανθρωπος να τρέχει για όλες τις δουλειές.
Το μεγάλο μειονέκτημα κατά τη δική μας διαμονή ήταν η αθέτηση της συμφωνίας από τη μεριά της ξενοδόχου (κόρη του συμπαθεστάτου ιδιοκτήτη) σχετικά με το κόστος διαμονής, με αποτέλεσμα να αναγκαστουμε να αποχωρησουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
1  Ευχαριστούμε, vkanell