Efi Tse
Αθήνα, Ελλάδα

Πολύ καλό

Κριτική για: Ξενοδοχείο Ροδόπη
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 3 Δεκ 2019
Το ξενοδοχείο βρίσκεται πάνω στον κεντρικό δρόμο. Είναι απλό και οικογενειακό.ιδιοκτητες και εργαζόμενοι ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Το δωμάτιο καθαρό και αρκετά μεγάλο. Το πρωινό είχε τα πάντα και τοπικά προϊόντα. Το μόνο αρνητικό η old fashioned διακόσμηση. Value for money 4/5
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
1.9 χλμ. από Ξενοδοχείο Ροδόπη
Day
27.3 χλμ. από Ξενοδοχείο Ροδόπη
26.4 χλμ. από Ξενοδοχείο Ροδόπη
Δωρεάν πάρκινγκ
view from our room balcony
  • Lol.travel
    74 €
1.1 χλμ. από Ξενοδοχείο Ροδόπη
Μπαρ/Lounge
Κομοτηνή: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα στον τελευταίο όροφο στη σοφίτα , το δωμάτιο ειναι μονο του στον όροφο . Εχει σαλονάκι κ δωμάτιο με διπλό κρεβάτι . Το μπανιο αν και παλιό ηταν πεντακάθαρο όπως και ολο το δωμάτιο. Έλαμπε . Αυτο που μου εκανε εντύπωση ηταν οτι ειχε 2 τηλεοράσεις μεσα.το προσωπικό ειναι κεφάτο και πολυ φιλικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Asianna1
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα στο ξενοδοχείο και πάλι μετά από σχεδόν 30 χρόνια και διαπίστωσα ότι ήταν και παραμένει το καλύτερο ξενοδοχείο της πόλης. Όμορφα ανακαινισμένα και ευρύχωρα δωμάτια, ησυχία, άνετο πάρκινγκ και πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης με τα πόδια. Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες που το διατηρούν τόσο όμορφο και σύγχρονο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, YiannisFountas
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε οτι χειρότερο εμεινα ποτε .Ειχα κανει κρατηση για δυο βραδιες κ έφυγα σε δυο ωρες βρωμικο γεματο ζωύφια απο διπλανό κοτετσι αφου μας ραντισαν το δωμάτιο κ απλα οτι υπήρχε κατω απο τη μοκετα βγηκε στην επιφάνεια .Μας χρεωσαν 52€ για δυο ωρες ,με αγένεια χωρίς ενα συγνώμη ,για μας επιστρέψουν την ταυτότητα.Απαράδεκτοι

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Maria Z
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ξενοδοχείο πολύ καθαρό με ωραία διακόσμηση. Φυσικά δεν είναι στο κέντρο της Κομοτηνης αλλά σε μας άρεσε αυτό γιατί υπήρχε μεγάλη ησυχια.Με το αυτοκίνητο σε 2 λεπτά βρισκόμαστε στο κέντρο της Κομοτηνης.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, angelos y
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018

Το ιδανικό ξενοδοχείο να μείνετε στην Κομοτηνή για διακοπές ή για επαγγελματικούς λόγους.
Βρίσκεται στην είσοδο της πόλης με ιδιαίτερη αρχιτεκτονική (θυμίζει σαλέ), ενώ τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και πρόσφατα ανακαινισμένα.
Αποτελεί ορμητήριο για να κάνετε τις εκδρομές σας στην περιοχή αλλά και ησυχαστήριο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, Gchristo