Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Kostas G

Αλλάξτε τον ιδιοκτήτη !!!

Κριτική για: Panorama Classic Hotel
2,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 30 Οκτ 2016
Φτάνοντας 9 το βράδυ με συναδέλφους μας ανακοινώθηκε ότι η πληρωμή δε μπορεί να γίνει με κάρτα, αλλά μόνο με ρευστό..
Φυσικά κάτι τέτοιο δεν είχε συμφωνηθεί ποτέ, αλλά ο ιδιοκτήτης προφασίστηκε κακή σύνδεση internet !!!

Στο τέλος μας είπε ότι αν δε μπορούμε να πληρώσουμε με μετρητά, μπορούμε να φύγουμε να βρούμε κάποιο άλλο ξενοδοχείο!!!
Αν φτάναμε μεσημέρι, σίγουρα θα το έκανα, αλλά ήταν 9 το βράδυ.

Το καλύτερο που άκουσα: ''Θα έπρεπε να μας πείτε κι ευχαριστώ που βρήκατε δωμάτιο"....

Εντελώς αντιεπαγγελματική συμπεριφορά.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
3,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
4,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
2,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Vio.com
146 €
  • Booking.com
2.3 χλμ. από Panorama Classic Hotel
Δωρεάν πάρκινγκ
Perfect hotel with very kind stuff
67 €
Με πλήρη επιστροφή χρημάτων
Χωρίς χρεώσεις κράτησης
  • eDreams
1.0 χλμ. από Panorama Classic Hotel
Hotel Nefeli at night from drone
110 €
    116 €
2.8 χλμ. από Panorama Classic Hotel
Αλεξανδρούπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

γράφω για να ενημερώσω τον κόσμο οτι φυσικά δεν υπάρχει πρωινό, αυτα που δήθεν σου τα φέρνουνε ειναι ολα ληγμένα και ξανα χρησιμοποιημένα, οτι περισσεύει απο άλλους δλδ, Ο ιδιοκτήτης ειναι γνωστός στο είδος του μέσα στην πόλη, ολοι γνωρίζουνε οτι αυτός ο κύριος δεν σέβεται τους πελάτες του και οχι μονο. Ειναι μια κακή επιλογή για να παει κάποιος να μείνει εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
3  Ευχαριστούμε, Miss A
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Άσχετη θέση, έλλειψη επαγγελματισμού από τον ιδιοκτήτη, πλημμελής καθαριότητα των χώρων, προβληματική αισθητική συνολικά. Δεν αξίζει ούτε 3 αστέρια. Το φυσικό περιβάλλον (αγροί-πράσινο) συμπαθητικό. Η πρόσβαση της πόλης απαιτεί αυτοκίνητο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, chzisis
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2015

1. Μας είπαν ότι το δωμάτιο είχε θέα προς την θάλασσα και το πληρώσαμε περισσότερο. Το ξενοδοχείο δεν έχει θέα προς την θάλασσα.
2. Το δωμάτιο ήταν αμφιβόλου καθαριότητας.
3. Η θάλασσα είναι πολύ μακριά. Μας είχαν πει ότι είναι κοντά και πηγαίνεις με τα πόδια. Χρειάζεται αυτοκίνητο για να πας και περνάς μεγάλο δρόμο με πολλή κυκλοφορία.
4. Η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη ήταν εντελώς αντιεπαγγελματικη.
5. Στις 9.00 το πρωί μας είπαν ότι πρέπει να αδειασουμε το δωμάτιό γιατί θα είχαν κάποια κοινωνική εκδήλωση.
Συμπερασματικα, θα έπρεπε να πληρώσουμε το πολύ 40 ευρώ και όχι 90 που πληρώσαμε. Νιώθουμε ότι μας κοροιδεψαν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
3  Ευχαριστούμε, chrysanthee
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2013

το δωματιο γεματο αράχνες! Κρεμόταν και απο το ταβάνι. Πάνω στα ρ'αφια είχε σκόνη που φαινόταν σαν να μην είχςε καθαριστεί ποτε, στο πάτωμα σκόνη και κάθε έιδος ζωίφια, οι πετσέτες σκισμένες. Μέσα στο δωμάτιο μια τεράστια ρωγμή που έφτανε μέχρι το μπάνιο και έσπανε και τα πλακάκια του... ίσως πρεπει να το δει καποιος απο το υγειονομικό το θεμα.. Πίθανων να υπάρχει κίνδυνος για τους ανθρώπους που μένουν εκει.. Ο ιδιοκτήτης ηταν εντελως απαράδεκτος. Η συμπεριφορά του δεν είναι καν ανθρώπινη. Φέρεται στο προσωπικό του απαίσια μπροστά στους πελάτες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
9  Ευχαριστούμε, eleni p
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2012

Εσείς πόσα θα χρεώνατε για ένα δωμάτιο στο οποίο η θέρμανση δεν λειτουργει και δεν υπάρχει ζεστό νερο τις περισσότερες ώρες? μάλλον όχι παραπάνω από 10-15€ σωστά?

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2011
13  Ευχαριστούμε, GeorgeSk66