Nancy K
Αθήνα, Ελλάδα

Καλό αλλά χρειάζεται ανακαίνιση

Κριτική για: Ramada Plaza by Wyndham Thraki
3,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 22 Οκτ 2023μέσω κινητής συσκευής
Το σπα του είναι φανταστικό, τα δωμάτια καλά κάποιοι από τη ρεσεψιον χωρίς όρεξη και ευγένεια , πρωινό μέτριο ωραία πισίνα και έξω χώροι! Για τη τιμή του συγκριτικά με άλλα αντίστοιχα στη περιοχή θέλει ανακαίνιση
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
127 €
    202 €
4.2 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
3.0 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
Δωρεάν πάρκινγκ
Hotel Nefeli at night from drone
  • Trip.com
Υπηρεσία δωματίου
  • StayForLong
5.0 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
Μπαρ/Lounge
Sabah kahvaltısı ve öğlen burada yemek yiyebilirsiniz.
2.3 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
5.5 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
Παραλιακό
Αλεξανδρούπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2023

Τρείς διανυκτερεύεις στα πλαίσια συνεδρίου. Έχοντας διαβάσεις κάποιες αρνητικές κριτικές είχα τις επιφυλάξεις μου. Η διαμονή μας ήταν υπέροχη και σε αυτό συνέβαλε και η φιλική κι άμεση εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Γρήγορο wi-fi, άνετο πάρκινγκ, πλούσιο πρωινό αν και μέσα στα πλαίσια του αναμενόμενου - χωρίς αυτό να είναι παράπονο. Άνετο δωμάτιο με θέα στην θάλασσα - αίτημά μου το οποίο ικανοποιήθηκε (σας ευχαριστώ κ. Σοφία). Καθαρό χώροι κι αν και το ξενοδοχείο είναι αντικειμενικά αρκετών ετών η κατάστασή του είναι συμβατή με καλή συντήρηση και αντικειμενικά τα όποια ίχνη των ετών δεν αποτελούν κάποιο πρόβλημα. Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως....

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
Ευχαριστούμε, Costas G
Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με την οικογένεια για τις γιορτές του Πάσχα και θεωρώ πως κάναμε την καλύτερη επιλογή. Ο κ. Κώστας ήταν πανταχού παρών και έκανε τα πάντα για να μας εξυπηρετήσει σε ότι του ζητήσαμε. Το προσωπικό ευγενεστατο και πάντα με το χαμόγελο στα χείλη. Πραγματικά είναι ένα διαμάντι για την περιοχή και το συνιστώ ανεπιφύλακτα τόσο για τις γιορτές του Πάσχα όσο και για το καλοκαίρι. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
Ευχαριστούμε, Nikos_Moschous
Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2023

Επισκεφτήκαμε την Θράκη για τρίτη φορά (σχολική εκπαιδευτική εκδρομή) και επιλέξαμε και πάλι για άλλη μία φορά να μείνουμε στο Ramada Plaza Thraki. Και αυτή τη φορά η επιλογή μας αποδείχτηκε εξαιρετική . Το Ramada Plaza Thraki είναι καταπληκτικό ξενοδοχείο με πολύ ωραία δωμάτια και καταπληκτικό μπουφέ ,ο οποίος ικανοποιούσε τις ανάγκες σωστής διατροφής των εφήβων καθώς και τις επιθυμίες τους τόσο ως προς την ποσότητα αλλά και την ποιότητα . θα ήταν παράλειψη από μέρους μας να μην ευχαριστήσουμε το προσωπικό του ξενοδοχείου που με επικεφαλής τον maitr του ξενοδοχείου κύριο Κώστα ήταν συνεχώς στην διάθεσή μας και ικανοποίησαν κάθε επιθυμία μας ή αντιμετώπισαν άμεσα κάθε πρόβλημα που προέκυψε. Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Τ
Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2023

Δεν εχω λογια!!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Πηγαίνω 4-5 φορες το χρονο για επαγγελματικους λογους εδω και πολλά χρόνια. Υπέροχα ΟΛΑ! Εξαιρετικό προσωπικο ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Πρόθυμοι να ικανοποιήσουν τι καθε αναγκη και επιθυμία μας. Εκπληκτικό φαγητο. Φανταστική τοποθεσία. Δεν το αλλάζω με τιποτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, eviak2016
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Μαρτίου 2023

Είμαστε ευγνώμονες που μας επιλέγεις συνέχεια !!
Θα σε περιμένουμε ξανά !
Konstantinos Palakidis, GM

Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2023

Επισκέφθηκαμε όπως παλιότερα το ξενοδοχειο το τριήμερο των αποκριών. Απο που να ξεκινήσω. Με την άφιξη μας και μέχρι να ετοιμαστεί το δωματιο μας, ο μετρ του ξενοδοχείου κ.Κωστας μας κέρασε καφεδακι στο καφέ. Χάρηκα που τον συνάντησα μετά από 3 χρόνια κ είχαμε μια ωραία συζήτηση. Ήταν πάντοτε διαθέσιμος να βοηθήσει στο να γίνει η διαμονή μας καλύτερη.
Καθαριότητα 10 στα 10
Φαγητό, επισης
Συμπεριφορά,άψογη
Τη κ.Δευτερα επισκέφθηκαμε τη κωμοπολη Φερες παρακολουθοντας τη καρναβαλικη παρέλαση αρματων. Συγχαρητήρια για τη φετινή διοργάνωση.
Σας ευχαριστούμε για όλα και ανανεώνουμε (εμείς κ τα 3 παιδιά μας) το ραντεβού μας για το καλοκαίρι.
Συνεχίστε έτσι!!
Πολλά μπράβο σε όλους!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2023
Ευχαριστούμε, R5681RK_

Ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σου !!
Χαιρόμαστε που μας επισκέφτηκες ξανά !
Εις το επανιδείν.
Konstantinos Palakidis, GM