Nikos Moschous
Αφάντου, Ελλάδα

Εξαιρετικές εγκαταστάσεις και προσωπικό

Κριτική για: Ramada Plaza by Wyndham Thraki
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 16 Απρ 2023μέσω κινητής συσκευής
Ήρθαμε με την οικογένεια για τις γιορτές του Πάσχα και θεωρώ πως κάναμε την καλύτερη επιλογή. Ο κ. Κώστας ήταν πανταχού παρών και έκανε τα πάντα για να μας εξυπηρετήσει σε ότι του ζητήσαμε. Το προσωπικό ευγενεστατο και πάντα με το χαμόγελο στα χείλη. Πραγματικά είναι ένα διαμάντι για την περιοχή και το συνιστώ ανεπιφύλακτα τόσο για τις γιορτές του Πάσχα όσο και για το καλοκαίρι. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά σύντομα!
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
127 €
    135 €
    202 €
4.2 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
Δωρεάν πάρκινγκ
Hotel Nefeli at night from drone
  • Trip.com
61 €
  • Priceline
1.3 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
Δωρεάν πάρκινγκ
Sabah kahvaltısı ve öğlen burada yemek yiyebilirsiniz.
2.3 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
4.9 χλμ. από Ramada Plaza by Wyndham Thraki
Υπηρεσία δωματίου
Αλεξανδρούπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2023

Επισκεφτήκαμε την Θράκη για τρίτη φορά (σχολική εκπαιδευτική εκδρομή) και επιλέξαμε και πάλι για άλλη μία φορά να μείνουμε στο Ramada Plaza Thraki. Και αυτή τη φορά η επιλογή μας αποδείχτηκε εξαιρετική . Το Ramada Plaza Thraki είναι καταπληκτικό ξενοδοχείο με πολύ ωραία δωμάτια και καταπληκτικό μπουφέ ,ο οποίος ικανοποιούσε τις ανάγκες σωστής διατροφής των εφήβων καθώς και τις επιθυμίες τους τόσο ως προς την ποσότητα αλλά και την ποιότητα . θα ήταν παράλειψη από μέρους μας να μην ευχαριστήσουμε το προσωπικό του ξενοδοχείου που με επικεφαλής τον maitr του ξενοδοχείου κύριο Κώστα ήταν συνεχώς στην διάθεσή μας και ικανοποίησαν κάθε επιθυμία μας ή αντιμετώπισαν άμεσα κάθε πρόβλημα που προέκυψε. Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Τ
Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2023

Δεν εχω λογια!!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Πηγαίνω 4-5 φορες το χρονο για επαγγελματικους λογους εδω και πολλά χρόνια. Υπέροχα ΟΛΑ! Εξαιρετικό προσωπικο ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Πρόθυμοι να ικανοποιήσουν τι καθε αναγκη και επιθυμία μας. Εκπληκτικό φαγητο. Φανταστική τοποθεσία. Δεν το αλλάζω με τιποτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, eviak2016
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Μαρτίου 2023

Είμαστε ευγνώμονες που μας επιλέγεις συνέχεια !!
Θα σε περιμένουμε ξανά !

Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2023

Επισκέφθηκαμε όπως παλιότερα το ξενοδοχειο το τριήμερο των αποκριών. Απο που να ξεκινήσω. Με την άφιξη μας και μέχρι να ετοιμαστεί το δωματιο μας, ο μετρ του ξενοδοχείου κ.Κωστας μας κέρασε καφεδακι στο καφέ. Χάρηκα που τον συνάντησα μετά από 3 χρόνια κ είχαμε μια ωραία συζήτηση. Ήταν πάντοτε διαθέσιμος να βοηθήσει στο να γίνει η διαμονή μας καλύτερη.
Καθαριότητα 10 στα 10
Φαγητό, επισης
Συμπεριφορά,άψογη
Τη κ.Δευτερα επισκέφθηκαμε τη κωμοπολη Φερες παρακολουθοντας τη καρναβαλικη παρέλαση αρματων. Συγχαρητήρια για τη φετινή διοργάνωση.
Σας ευχαριστούμε για όλα και ανανεώνουμε (εμείς κ τα 3 παιδιά μας) το ραντεβού μας για το καλοκαίρι.
Συνεχίστε έτσι!!
Πολλά μπράβο σε όλους!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2023
Ευχαριστούμε, R5681RK_

Ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σου !!
Χαιρόμαστε που μας επισκέφτηκες ξανά !
Εις το επανιδείν.

Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2023

Έχουμε επισκεφτεί το Ramada 3 φορές, δύο από τις οποίες ήταν Πρωτοχρονιά με all inclusive πακέτo. Πολύ θετικές εμπειρίες από τα δωμάτια, τις εγκαταστάσεις (κορυφαίο γυμναστήριο, spa κ.α.), η καθαριότητα κ.α. Το φαγητό ήταν λίγο πεσμένο σε σχέση με πριν 3 χρόνια που είχαμε έρθει πάλι αλλά για την τιμή του πακέτου νομίζω ότι ήταν πάρα πολύ τίμιο και δεν έχουμε κανένα παράπονο. Τα παιδιά στο service (π.χ. Δέσποινα στο μπαρ) δούλευαν ασταμάτητα σε όλα τα πόστα και είναι πραγματικά οι ήρωες του ξενοδοχείου. Τέλος το kids club είναι απλά το καλύτερο που έχουμε επισκεφτεί ποτέ και φέτος και παλαιότερα. Τα κορίτσια κάνουν απίστευτη δουλειά με δραστηριότητες που έχουν και εκπαιδευτικό αντίκτυπο και διασκεδάζουν τα παιδιά σε σημείο που δεν θέλουν να ξεκολλήσουν. Το kids club είναι ο πιο σημαντικός λόγος για να επισκεφτώ και 4η φορά το Ramada.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, JJuly
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2023

Ευχαριστούμε πολύ για τα πολύ καλά σου σχόλια !
Θα σε περιμένουμε και 4η φορά με χαρά !!
Εις το επανιδείν,

Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2022

Καθαρό δωμάτιο με υπέροχη θέα Πολύ καλό service Πολύ ξεκούραστα τα στρώματα. Ωραίο πρωινό Άψογη εξυπηρέτηση Το προσωπικό χαμογελαστό και έτοιμο να εξυπηρετήσει Οι υπηρεσίες spa πολύ καλές με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό
Γενικά ένα όμορφο και χαλαρό Σαββατοκύριακο

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, kosmil1
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2022

Ευχαριστούμε από καρδιάς για την υπέροχη κριτική σου !!
Μας κάνεις υπερήφανους.
Εις το επανιδείν,