View deal
Hotels.com97 $
eDreams97 $
ZenHotels.com113 $
Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2021

Έχοντας μείνει στο ξενοδοχείο αυτό για 5 επαγγελματικά ταξίδια, μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι πρόκειται για ένα από τα ομορφότερα ξενοδοχεία της Ελλάδας. Δεν είναι μόνο η περιποίηση, η διακόσμηση των δωματίων και η εκπληκτική θέα από το μπαλκόνι αλλά είναι κυρίως η φιλική διάθεση του προσωπικού που είναι πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει με τον καλύτερο τρόπο. Θερμά συγχαρητήρια!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, voltrosif
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Φεβρουαρίου 2021

Ευχαριστούμε για τα καταπληκτικά σου σχόλια για το προσωπικό μας.
Μας κάνουν περήφανους.
Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε σύντομα κοντά μας !!

Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2020

Το ταξίδι ήταν τόσο επαγγελματικό όσο και στην πορεία οικογενειακό. Τα δωμάτια καινούργια με υπέροχη θέα.Παρολο που είχαμε δυο μωρά κανένας δεν διαμαρτυρήθηκε οπότε και από ηχομόνωση σούπερ. Το προσωπικό ευγενεστατο τηρούσε τα μέτρα covid και με το παραπάνω. Ο μετρ (κυριος Κωστας) μας έκανε να αισθανθούμε σαν το σπίτι μας και πάντα πρόθυμος να μας βοηθήσει..Σίγουρα από τις καλύτερες εμπειρίες διαμονής που είχαμε ποτε.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, teoa369
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιανουαρίου 2021

Ευχαριστούμε για τα υπέροχα και αναλυτικά σχόλια σου !!
Χαιρόμαστε που θεωρείς ότι τηρούμε τα μέτρα για τον covid.
Είναι το πιο σημαντικό για εμάς !!

Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2020

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο σε όλα του ιδιαίτερα όμως στην εξυπηρέτηση των υπαλλήλων και ειδικά του εστιατορίου. Ο μπουφές είναι ο μεγαλύτερος που έχω δει και έχει πολύ καλομαγειρεμένα φαγητά. Πάντα πρόθυμοι και χαμογελαστοί οι υπάλληλοι σε όλο το ξενοδοχείο και ακόμα περισσότερο στο εστιατόριο. Φαίνεται καθαρά ότι είναι εκπαιδευμένοι όσον αφορά την πρόληψη από τον covid. Αυτό είναι βέβαια δουλειά του υπεύθυνου του κ. Βαρύτη. Όμως και η καθαριότητα δεν πάει πισω σε όλους τους χώρους. Είμαστε επίσης ενθουσιασμένοι και με τις εγκαταστάσεις και κυρίως με τις πισίνες. Ιδιαίτερες ευχαριστείες στον κ. Κων/νο Παλακίδη και τον αδελφό του που διευθύνουν ένα ξενοδοχείο κόσμημα. Θα ξαναέρθουμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, F5712GI_
Ο/η Apostolos Palakidis, Owner του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Δεκεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε ειλικρινά και από καρδιάς για τα υπέροχα σχόλια σου !!
Ιδιαίτερα μας τιμά που μας βρήκες εκπαιδευμένους για τα μέτρα covid !!
Η ασφάλεια και υγιεινή είναι η νο 1 προτεραιότητά μας !!
Θα είναι τιμή και χαρά μας να σε φιλοξενήσουμε ξανά.
Με εκτίμηση και εκ μέρους όλης της ομάδας,

Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020

Από τον ιδιοκτήτη μέχρι και το προσωπικό στο γυμναστήριο , η φιλοξενία το χαμόγελο και η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Τα δωμάτια και οι χώροι καθαροι και προσεγμένοι και ιδιαίτερα προσεχτικοί με τα πρωτοκόλλοα υγείας λόγω covid.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, ThanosM20201
Ο/η Apostolos Palakidis, Owner του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Θάνο,
χαιρόμαστε για τα καλά σου σχόλια.
Ιδιαίτερα είμαστε ικανοποιημένοι που η τεράστια προσπάθεια που καταβάλουμε για την υγιεινή και ασφάλεια των επισκεπτών μας έχει αντίκτυπο σε σένα.
Θα είναι τιμή μας να σε ξανα υποδεχτούμε σύντομα.
Γενικός Διευθυντής.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι το παλιό Thraki Palace. Ίσως η καλύτερη και η πιο προσιτή 5* επιλογή στη Αλεξανδρούπολη. Δωρεάν πάρκινγκ, δυνατό και δωρεάν wifi, μεγάλα δωμάτια, καθαρό, μπροστά στη θάλασσα και εξυπηρετικότατο front desk.

1  Ευχαριστούμε, gerkots

Ευχαριστούμε για τα τέλεια σχόλια σου.
Μας τιμά που μας θεωρείς την καλύτερη επιλογή στην πόλη !!
Επίσης, χαιρόμαστε γιατί η αναβάθμιση του wifi αναγνωρίζεται από σένα.
Θα είναι τιμή μας να σε φιλοξενήσουμε ξανά.