Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020

Από τον ιδιοκτήτη μέχρι και το προσωπικό στο γυμναστήριο , η φιλοξενία το χαμόγελο και η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Τα δωμάτια και οι χώροι καθαροι και προσεγμένοι και ιδιαίτερα προσεχτικοί με τα πρωτοκόλλοα υγείας λόγω covid.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, ThanosM20201
Ο/η Apostolos Palakidis, Owner του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Θάνο,
χαιρόμαστε για τα καλά σου σχόλια.
Ιδιαίτερα είμαστε ικανοποιημένοι που η τεράστια προσπάθεια που καταβάλουμε για την υγιεινή και ασφάλεια των επισκεπτών μας έχει αντίκτυπο σε σένα.
Θα είναι τιμή μας να σε ξανα υποδεχτούμε σύντομα.
Γενικός Διευθυντής.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είναι το παλιό Thraki Palace. Ίσως η καλύτερη και η πιο προσιτή 5* επιλογή στη Αλεξανδρούπολη. Δωρεάν πάρκινγκ, δυνατό και δωρεάν wifi, μεγάλα δωμάτια, καθαρό, μπροστά στη θάλασσα και εξυπηρετικότατο front desk.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, gerkots

Ευχαριστούμε για τα τέλεια σχόλια σου.
Μας τιμά που μας θεωρείς την καλύτερη επιλογή στην πόλη !!
Επίσης, χαιρόμαστε γιατί η αναβάθμιση του wifi αναγνωρίζεται από σένα.
Θα είναι τιμή μας να σε φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2020

Η διαμονή μου τον Σεπτβριο του '20 ήταν τέλεια, πεντακάθαρο, με ευγενικό προσωπικό, σέρβις πάρα πολύ καλό, τα δωμάτια ευρύχωρα, με τέλεια πισίνα. Πολύ κοντά στην θάλασσα, καθώς και στην πόλη. Με ωραίο γυμναστήριο καθώς και κέντρο σπα

Ευχαριστούμε, Cosmopolitan708065
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2020

Ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σου σχόλια.
Υποσχόμαστε κάθε φορά να προσπαθούμε ακόμα περισσότερο.
Θα χαιρόμαστε να σε βλέπουμε για πολλά χρόνια στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικο ξενοδοχειο σε φοβερη τοποθεσια. Το δωματιο ηταν πολυ μεγσλο και το κρεβατι επισης. Το στρωμα παρα πολυ ανετο καθωσ και τα μαξιλαρια. Η θεα απο το δωματιο υπεροχη. Το πρωινο εξαιρετικο με μεγαλη ποικιλια.

Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Μ
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Ευαγγελία,
είμαστε ευγνώμονες για την τέλεια κριτική σου.
Χαιρόμαστε που βρήκες τόσο καλό το δωμάτιό μας.
Θα είναι τιμή μας να σε υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020

κρατηση σουιτας για οικογενεια.δυο βραδια 500ε!!!το δωματιο που μας παραχωρηθηκε ηταν "out of order".δεν εχω μεινει σε χειροτερο ΠΟΤΕ!!!παλιο και βρωμερο!κριμα γιατι επισκεπτομαι την πολη συχνα και ειχα αλλες προσδοκιες για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο.

Ευχαριστούμε, Andi2p20
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2020

Ζητούμε συγγνώμη που δεν ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σου.
Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι πάντα υπάρχει υπεύθυνος manager on duty για να διευθετήσει όλα τα ζητήματα που προκύπτουν.
θα θέλαμε να μας δώσεις μια ευκαιρία στο μέλλον να αλλάξουμε την εμπειρία που είχες μαζί μας