Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχειο. Πολύ καθαρο. Το προσωπικό διακρινεται για την εξυπηρέτηση και τον επαγγελματισμο του. Πολύ φιλόξενο περιβάλλον. Τα παιδιά το λάτρεψαν. Ειδικα η απασχόληση τους στο kid's club ήταν ιδιαίτερα δημιουργική και οι κοπέλες φιλικοτατες και υπομονετικες. Απίστευτη εξυπηρέτηση και από το μέτρ του ξενοδοχείου, τον κ.Κώστα που ήταν ευγενεστατος και φιλικός με όλους τους πελάτες,ανεξάρτητου ηλικίας και καταγωγής

Ευχαριστούμε, 91mpampisz
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Μπάμπη,
χαιρόμαστε για τα υπέροχα λόγια σου !!
Ειδικά είμαστε περήφανοι για το kids' club.
Οι μικροί μας επισκέπτες το λατρεύουν και ζητάνε να ξανάρχονται κάθε χρόνο !!
Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Ένα ξενοδοχείο 5 αστέρων πράγματι. Από την πρώτη στιγμή που μπαίνεις στο χώρο του ξενοδοχείου καταλαβαίνεις ότι η διαμονή σου θα είναι αξέχαστη. Από την πρώτη διανυκτέρευση ξέρεις πια ότι το RAMADA δεν είναι σαν κανένα άλλο ξενοδοχείο. Από την διευθυνση, την υποδοχή , το προσωπικό σε ολους τους χώρους παροχών μέχρι τους υπεύθυνους καθαριότητας έχεις την αίσθηση ότι φιλοξενείσαι από μια μεγάλη οικογένεια. Φιλοξενήθηκα εκεί με τα 4 παιδιά μου και πιστεύω ότι δεν υπάρχει πιο αντικειμενική κριτική από τα σχόλια των παιδιών. Οπότε αντί για φωτογραφία θα ήθελα να ανεβάσω τα σχόλιά τους από τις πρώτες κιόλας μέρες της αξεχαστης διαμονής μας. Χίλια μπράβο σε όλους σας !!!

Ευχαριστούμε, _O8926OZ
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Μας συγκινούν τα υπέροχα σχόλια σου, ειδικά από τα παιδιά !!!
Χίλια ευχαριστώ !! μΑς έφτιαξες την μέρα με την υπέροχη κριτική σου !!
Χαιρόμαστε που παρόλα τα μέτρα κατά του COVID-19 , η εμπειρία σου ήταν τόσο τέλεια !!
Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2020

Περάσαμε υπέροχα, το προσωπικό κάθε βαθμίδας και θέσης ήταν άψογο. Τα δωμάτια ευρύχωρα, καθαρά και πολύ περιποιημένα. Ο χώρος της πισίνας ιδανικός και ευρύχωρος, όπως επίσης το πράσινο που περιβάλλει όλο το ξενοδοχείο.
Το ρεστωράν, το μπαρ, το καφέ εξαιρετικά.

Ευχαριστούμε, 111steliosk
Ο/η Apostolos Palakidis, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ Στέλιο,
ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλια σου.
Μας κάνουν πραγματικά περήφανους.
Θα σε περιμένουμε ξανά με χαρά.

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό,άριστη εξυπηρέτηση κ ευγένεια από όλο το προσωπικό. Kαθαριότητα σε όλους τους χώρους, τηρουνται απαρέγκλιτα όλα τα μέτρα κατά του covid.Συγχαρητηρια στον κ.Κωστα για την εύρυθμη λειτουργία του ξενοδοχείου σε όλους τους τομείς.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, M7782KK_
Ο/η Apostolos P, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου σχόλια.
Ιδιαίτερα μας τιμούν τα σχόλια σου για την τήρηση των μέτρων κατά του Covid-19.
εφαρμόζουμε στην πράξη το "Count on us" Της Wyndham Hotels and Resorts που αποτελεί τη βασική μας προτεραιότητα.
Ευχαριστούμε και πάλι και θα σε περιμένουμε ξανά σύντομ,α κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2020

Εξαιρετικό πρωινό και Βραδυνό, πολύ χορταστικά. Μπροστά στη θάλασσα, με πολύ μεγάλους χώρους και πολύ άνετα δωμάτια. Μας έκαναν δώρο τη χρήση spa, sauna, jakuzi (με γλυκό και θαλασσινό νερό). Ασυναγώνιστο κατά τη γνώμη μου στην Αλεξανδρόυπολη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Valueproposition
Ο/η Apostolos P, Ιδιοκτήτης του Ramada Plaza by Wyndham Thraki, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Απριλίου 2020

Ευχαριστούμε ειλικρινά για τα απίστευτα λόγια σας.
Μας τιμά το ότι μας βρίσκετε ασυναγώνιστους !!
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα.