2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Go to your Happy Price
Agoda.com
107 €
Περιλαμβάνεται πρωινό
Όχι χρεώσεις, μόνο εξαιρετικές προσφορές
Giorgos Dakoronias
Μήλος, Ελλάδα

Μια καλη προταση μεσα στη πολη

Κριτική για: Grecotel Astir Alexandroupolis
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 30 Απρ 2022
Ενα ξενοδοχειο με πολυ ομορφη θεα στο Θρακικο Πελαγος.
Δωματια καθαρα..με μεγαλο κρεβατι και ευρυχωρο.Το μανιο ανετο με ολα τα amenities.

Το πρωινο καλο και το σερβις αριστο.Το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 5 Μαΐ 2022
Αγαπητέ giorgosdakoronias,

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια στο Tripadvisor και την αξιολόγησή σας!

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που είχατε μια ευχάριστη διαμονή κοντά μας και απολαύσατε τις παροχές μας και την εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.

Ευελπιστούμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι στο Grecotel Astir*Egnatia Alexandroupolis.

Rooms Division Manager
  • Priceline
  • StayForLong
0.9 χλμ. από Grecotel Astir Alexandroupolis
Μπαρ/Lounge
Perfect hotel with very kind stuff
1.2 χλμ. από Grecotel Astir Alexandroupolis
3.1 χλμ. από Grecotel Astir Alexandroupolis
1.9 χλμ. από Grecotel Astir Alexandroupolis
Αλεξανδρούπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2021

Ιδανική τοποθεσία και μοναδική θέα,καθώς τα δωμάτια βρίσκονται ακριβώς μπροστά στη θάλασσα.
Όλα πεντακάθαρα!
Η πιο ευχάριστη όμως έκπληξη ήταν το προσωπικό του ξενοδοχείου.
Από τη ρεσεψιόν,την καθαριότητα μέχρι και το room service ήταν όλοι ευγενέστατοι με το χαμόγελο και πρόθυμοι να κάνουν τη διαμονή μας αξέχαστη!
Θα το επισκεφτούμε οπωσδήποτε ξανά σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Emily_Bou
Ο/η Panagiotis Tsoukalas, Guest Services / Front Office του Grecotel Astir Alexandroupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Emily_Bou,

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια στο Tripadvisor και την αξιολόγησή σας!

Ευελπιστούμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Grecotel Astir*Egnatia Alexandroupolis.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021

Το τρικλινο δωματιο που ζητησαμε,ενω ενημερωσαμε οτι το παιδι ειναι 17 ετων,ειχε ενα μικρο ραντζο,στο οποιο κοιμηθηκα τελικα εγω,και η μπανιερα ηταν μεσα στο δωματιο με τζαμι...μοντερνο στυλ,αλλα εβγαζα τον γιο μου στο μπαλκονι για να κανω ντουζ.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, bikix2020
Ο/η Panagiotis Tsoukalas, Guest Services / Front Office του Grecotel Astir Alexandroupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας σχετικά με την επίσκεψή σας.

Τα καλοπροαίρετα σχόλια, λαμβάνονται σοβαρά υπόψιν και αποτελούν το καλύτερο εφαλτήριο για την πρόοδο των υπηρεσιών που παρέχονται από το ξενοδοχείο προς στους φιλοξενούμενους μας.

Ευελπιστoύμε σε μελλοντική επίσκεψη στο ξενοδοχείο, η οποία θα είναι εφάμιλλη των προσδοκιών σας.

Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι φανταστικό! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό, το δωμάτιο (μεζονέτα γιατί ήμασταν 4μελής οικογένεια) πολύ άνετο, καθαρό, με ανέσεις. Μπαλκόνι με θέα στη θάλασσα (ακριβώς δίπλα). Το πρωϊνό απλά καλό επειδή λόγω Covid-19 δεν υπήρχε μπουφές. Δίπλα στο κέντρο(πάς με τα πόδια σε 5'-10'). Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

• Ποιότητα
Ευχαριστούμε, jchardalias
Ο/η Panagiotis Tsoukalas, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Grecotel Astir Alexandroupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητε jchardalias,

Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μέτριο πηγαίνει καθαρά στο θέμα καθαριότητας του δωματίου. Ιδιωτικές πισίνες σε πολλά δωμάτια, καλές με αλμυρό νερό αλλά πολύ κοντά η μια στην άλλη. Καλή θέα στη θάλασσα. Υπερβολική υγρασία στα δωμάτια.
Καλό room service.
Επανέρχομαι στο θέμα καθαριότητας. Πρέπει οπωσδήποτε να διορθωθεί μιας και χαλάει την όλη εικόνα του ξενοδοχείου.

3  Ευχαριστούμε, 159thanasisk

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα σχόλιά σας. Λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψη μας τις κριτικές των επισκεπτών μας, καθώς μέσα από αυτές καταλαβαίνουμε ποιες υπηρεσίες μας χρήζουν άμεσης βελτίωσης.

Ευελπιστώντας να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Grecotel Astir*Egnatia Alexandroupolis, σας ευχαριστούμε ακόμη μια φορά και ευχόμαστε καλή αντάμωση!

Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2020

Τεράστια απογοήτευση από την τελευταία επίσκεψη. Η καραμέλα του Covid δεν περνα.
Η μονάδα ΑΣΤΗΡ λειτουργούσε χωρίς κλιματισμο, έδωσαν σε συνάδελφο ανεμιστήρα. Η χρέωση χρέωση όμως. Μείναμε τρία βραδια!
Θερμοκρασία περιβάλλοντος το μεσημέρι 32.
Η σερβιτόρα φορούσε τυπικά την μάσκα της χωρίς να καλύπτεται το στομα της. "έτσι φοριέται" απάντησε σε δυο τραπέζια που της εκαναν την παρατήρηση.
Εφερε μπυρα ποτήρι, μετα απο 12',χωρίς αφρο ένα δάκτυλο κάτω από το χειλος. με προθυμία την αλλαξε.
Η επιφάνεια του νιπτήρα στο δωμάτιο δεν καθαρίστηκε. Υπήρχε στο ιδιο σημείο, διπλα από τα σαπουνακια νεκρο κουνούπι που σκότωσα την προηγουμένη.
Η ποιότητα του πρωινου απαράδεκτη. Ζήτησα ένα αυγο ματι, εκείνο ήρθε μαζί με μπευκον , πάνω σε φέτα ψωμιού του τοστ.
Όλα τα ψωμοειδη στο καλαθάκι κακίστης ποιότητας και κατεψυγμένα. Για 5* μιλάμε.
Ζήτησα αν ήταν εύκολο μια φέτα καπνιστή γαλοπούλα μαζί με κάποιο τυρι εμενταλ. "δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα" μου απάντησαν.
Η τηλεόραση με κοπο έβγαζε ηχο. Αραγε εχει κλεισει τα 15 ετη η ψηφίζει?
Το δωμάτιο επειγόντως βάψιμο. Η εξαγωγή του AC κατάμαυρη.
Μήπως έπεσε κάποιο αστέρι η αστερια και δεν το είδα?
Με ολες αυτές τις ελλείψεις. αστοχίες, τον πηχυ στο ισόγειο , οι τιμές τιμές όμως. Λυπηρο

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ρωτήστε τι παροχές παρέχονται τι δωματο θα σας δωσουν!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
    • Ποιότητα
4  Ευχαριστούμε, GAITOLIO
Ο/η Panagiotis Tsoukalas, Γενικός Διευθυντής του Grecotel Astir Alexandroupolis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ/ή GAITOLIO,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα σχόλιά σας στο Tripadvisor.