Priceline
Go to your Happy Price
Agoda.com
Όχι χρεώσεις, μόνο εξαιρετικές προσφορές
MrTravel P
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

ΜΙα πολύ καλή οικονομική λύση

Κριτική για: Park Hotel
3,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 21 Μαΐ 2018
Δωμάτια καθαρά. Ζεστό νερό όλες τις ώρες. Το ότι είναι μακριά από το κέντρο μην σας ανησυχεί (εκτός αν έχετε ανθρώπους μεγάλους σε ηλικία). Η πόλη είναι εύκολη (και επίπεδη). Σε λιγότερο από 15 λεπτά φτάνεις από το ξενοδοχείο στο φάρο
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
4,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
4,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
3,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
    85 €
Παραλιακό
    114 €
  • Algotels
0.3 χλμ. από Park Hotel
Hotel Nefeli at night from drone
    110 €
4.7 χλμ. από Park Hotel
Αλεξανδρούπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018

Υπεροχα δοματια, πρωινο πλουσιο, πολυ φιλικο περιβαλλον απο το προσωπικο.
οτι πρεπει βαση τιμης , ειναι και κοντα στην πολη !ειμαι πολυ ευχαριστημενη , απο ολα και το συστηνω ανεπιφυλακτα για καποιους που θελουν να επισκεφτουν την πολη , η ειναι περασμα τους

Συμβουλή για το δωμάτιο: πολυ καλο προσωπικο , και θερμανση ολη μερα, και καλες τιμες
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Ritsa P
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2018

Είχε γίνει κράτηση όλου του ξενοδοχείου από σύλλογο. Ο ξενοδόχος δεν υπολόγισε σωστά και έμειναν 2 άτομα χωρίς δωμάτιο, τα οποία κοιμήθηκαν σε ράντζο. Το δωμάτιο που παραχωρήθηκε σε μένα προσωπικά ήταν άθλιο, βρώμικο, και το κρεβάτι εκτός του ότι ήταν χαλασμένο, βρωμούσε τσιγαρίλα. Το μπάνιο ήταν σε κακό χάλι. Ο ιδιοκτήτης ήταν θρασύτατος και δεν έδωσε σημασία στις παρατηρήσεις που του έγιναν σχετικά με το πρόβλημα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, bemako3
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μέτριο ξενοδοχείο αλλά γενικά ικανοποιητικό για τις υπηρεσίες που προσφέρει σαν 2 αστέρων ξενοδοχείο.Οτι πρέπει για μια σύντομη στάση στη πόλη και οικονομική .δεν προλάβαμε το πρωινό αλλά μπορώ να πω πως το στρώμα με κάποιο μαγικό τρόπο σε ξεκουραζε.εχει και πισινα αλλά ο χώρος δεν υπόσχεται τρελές βουτιές !καλη τοποθεσια για μετακίνηση οπουδήποτε στην πόλη .

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, clio_lazaridou
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειμαστε τετραμελης οικογενεια. Καναμε κρατηση τηλεφωνικα για ενα τρικλινο οπως μας ειπαν γιατι δεν ειχε τετρακλινο, ηρθαμε και ειδαμε ενα δωματιο με δυο μονα κραβατια και οταν ρωτησαμε τι γινεται μας ειπαν οτι θα βαλουν και ενα ακομα ραντσο..... ελεος γιατι μας δεχτηκαν και δε μας ειπαν απο την αρχη οτι δεν μπορουν να μας φιλοξενησουν. Το δωματιο ηταν βρωμικο και παρατημενο καθως και εντομα περπατουσαν στο πατωμα. Το ειχαμε επισκεφτει και αρκετα χρονια παλιοτερα και δε το θυμομασταν ετσι, μαλλον κατι αλλαξε , οποτε και τα δυο αστερια μαλλον πολυ ειναι

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, 860gih
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2015

Το ξενοδοχείο είναι λίγο πιο έξω από την πόλη της Αλεξανδρούπολης , παρέχει χώρο στάθμευσης και βρίσκεται πάνω στο δρόμο βέβαια αυτό δεν σημαίνει πως έχει και θόρυβο στο δωμάτιό. Στο δωμάτιο υπήρχε τηλεόραση και κλιματισμός. Το μόνο μειονέκτημα είναι πως το ξενοδοχείο είναι λίγο παλιό. Τέλος να σημειώσω πως ο receptionist ήταν πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος να με βοηθήσει σε ότι χρειαστώ.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα