“Δείπνο με φίλους”
Κριτική για: Abakas ΚρεοΦαγείον

Abakas ΚρεοΦαγείον
Περιγραφή: Απολαυστικό φαγητό με πολλούς μεζέδες στην καρδιά της Αλεξανδρούπολης , ακριβώς μπροστά στον Φάρο. Ανοιχτά μεσημέρι και βράδυ...
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Εξαίσιο φαγητό σε πάρα πολύ καλές τιμές!
Για τους λάτρεις της ελληνικής κουζίνας και όχι μόνο..
Τα καλύτερα τηγανιτά κολοκυθάκια που έχω φάει μέχρι σήμερα

Ευχαριστούμε, nich0la0sp

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα αυτό το μέρος μαζί με την οικογένειά μου και οι εντυπώσεις μου είναι πάρα πολύ καλές. Αρχικά τα 3 βασικά πράγματα που θέλω να αναφέρω είναι τα εξής: άψογη γεύση-υπέροχη εξυπηρέτηση-λογικές τιμές. Δοκίμασα την σταβλίσια μπριζόλα, την οποία την έχω ξανάδοκιμάσει στο παρελθόν και παραμένει γευστική και μαλακή. Σας συστήνω ανεπιφύλακτα να το επισκεφτήτε. Είναι ένα υπέροχο και μαγευτικό μέρος!!!

Ευχαριστούμε, ironman1821
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2020

Τελεια κουζινα σε οτι επιλεξαμε ..ψαγμενες γευσεισ και ποτα !!
rib eye ισωσ απο τα καλλιτερα που εχω δοκιμασει με συνδυασμο παπρικας!!
συνιστω ανεπιφυλακτα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Diache
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία με άψογο service, με πολυ νόστιμα και πολυ προσεγμένα πιάτα! Όλα αυτά σε πολυ λογικές τιμές! Είναι η πέμπτη φορά που το επισκέπτομαι και καθε φορά περνάμε φανταστικά. Do visit!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Compass234721
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2020

Πολύ καλή άμεση εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό , ευχάριστο περιβάλλον, κεντρικό σημείο, ωραία γευστικά ποιοτικά πιάτα, και οικονομικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, N9019WSdimitrisk

Abakas ΚρεοΦαγείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλεξανδρούπολη, Περιοχή Έβρου

Abakas ΚρεοΦαγείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!