Panayiota G

Εξαιρετικό!!!

Κριτική για: Dias Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 29 Αυγ 2021μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετική τοποθεσία (ησυχία παρόλο που βρίσκεται στο κέντρο),εξαιρετική καθαριότητα,πλουσιοπάροχο πρωινό,το οποιο σερβίρεται στην πανέμορφη σάλα στο ισόγειο,ευγενέστατο προσωπικό. Τέλειο στρώμα. Η θαάσσα πολύ κοντά και δίπλα στην παραλιακή οδό για βόλτες.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Uğur Çağlar, İşletme Sahibi του Dias Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 7 Οκτ 2021
Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Dias Hotel για τη διαμονή σας στην Αλεξανδροπούλη και για την κριτική σας. Τα σχόλιά σας μας βοηθούν να κάνουμε καλύτερα.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά εδώ στο εγγύς μέλλον.

Θερμούς χαιρετισμούς,

• StayForLong
    66 €
0.3 χλμ. από Dias Hotel
Μπαρ/Lounge
Perfect hotel with very kind stuff
87 €
Με πλήρη επιστροφή χρημάτων
    87 €
1.7 χλμ. από Dias Hotel
Δωρεάν πάρκινγκ
Hotel Nefeli at night from drone
  • Tripadvisor
  • Vio.com
7.9 χλμ. από Dias Hotel
Αλεξανδρούπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο, τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα με άνετα κρεβάτια και σε πολύ καλή τιμή. Πολύ ευγενικοί κι εξυπηρετικοί άνθρωποι, θα το προτιμήσω σίγουρα και την επόμενη φορά που θα πάω Αλεξανδρούπολη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, KFilio
Ο/η Figen Aliguvey, Owner του Dias Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2021

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε πάλι οπότε μας προτιμάτε. Ευχαριστούμε για την ευγενική αξιολόγηση που μας κάνετε. Ευχόμαστε καλό καλοκαίρι με υγεία....

Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική θέση ,ευγενικό προσωπικό ,πεντακάθαρα ,καταπληκτικό στρώμα ,το δωμάτιο είχε όλα τα απαραίτητα .μειναμε μόνο για μια βραδιά αλλά το σίγουρο είναι ότι θα το ξαναεπισκεφτουμε οπωσδήποτε .σας το προτείνουμε ανεπιφύλακτα .

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, angelagrypari
Ο/η diashotel, Halkla İlişkiler Müdürü του Dias Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για το πολύτιμο σχόλιό σας.

Οι λεπτομέρειες που έχετε μοιραστεί σχετικά με την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο Δίας είναι πολύ σημαντικές για εμάς. Μας υπενθυμίζετε επίσης την ευθύνη μας με τις ωραίες λέξεις που έχετε κάνει για το ξενοδοχείο μας όπου εργαζόμαστε σκληρά για να συνεχίσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών μας προς τους πελάτες μας.

Η ομάδα του ξενοδοχείου Δίας.

Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με άριστα δωμάτια πεντακάθαρα ,πολύ ωραία διακοσμημένα ,με άριστη φιλοξενία που την προτείνω ανεπιφύλακτα !!!! Αξίζει να μείνετε μιας πας στο κέντρο με τα πόδια όπως και στην παραλιακό χωρισ να ανχωνεσε για το πάρκινγκ !!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, alexpolis-akinita
Ο/η ugggur, Yönetici του Dias Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαρτίου 2019

Σας ευχαριστούμε για την αξιολόγησή σας. Θα είμαστε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2018

Εξαιρετικό ξενοδοχείο σε κεντρική τοποθεσία και συγχρόνως σε ήσυχο δρόμο! Μείναμε τρεις μέρες με το φίλο μου και μας άρεσε πάρα πολύ το δωμάτιο! Επιλέξαμε να μείνουμε σε ανακαινισμένο δωμάτιο, το οποίο ήταν άψογο, πεντακάθαρο,ευρύχωρο με όλες τις ανέσεις! Πολύ θετική εντύπωση το στρώμα του κρεβατιού χάρη στο οποίο κοιμόμασταν πολύ καλά! Το μπαλκόνι αρκετά μεγάλο, αν είχαμε και θέα θάλασσα θα ήταν το ιδανικό αλλά οκ. Το wi-fi λειτουργούσε μια χαρά και το πρωινό ήταν επαρκές. Πολύ καλή τιμή για αυτά που προσφέρει!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, wildrose166
Ο/η ugggur, Yönetici του Dias Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Δεκεμβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά λόγια. Θα είμαστε πάντα στην διάθεση σας οπότε αν θα χρειαστείτε. Καλές γιορτές. Καλή χρονιά...

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στις 18 Σεπτεβριου 2018 εχοντας κανει κρατηση φθασαμε για διαμονη μιας νυχτας με το γυιο μου που την επομενη μερα θα παρουσιαζοταν φανταρος. Μας εδωσαν το δικλυνο με δυο μονα κρεβατια στο ισογειο.Ημουν επιφιλακτικη κυριως ως προς την ησυχια λογω του οτι δεν ηταν σε οροφο. Για να μην πολυλογω...το δωματιο ανακαινισμενο πεντακαθαρο με υπεροχο μεγαλο μπανιο..υπηρχαν σαμπουαν παντοφλες σφουγγαρι μπανιου σφραγισμενα ...ψυγειο μινι μπαρ με αναψυκτικα ποτα και σοκολατες...τβ επιπεδη επιτοιχια..κλιματισμο..και το κυριοτερο...απολυτη ησυχια παρ οτι ισογειο...μπραβο! Ευχομαι να ανακαινιστουν ολα τα δωματια. Το συστηνω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Katerina L

Ευχαριστούμε για τα ωραία λόγια σας.Θα είναι χαρά για μας να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.Συντομα ολοκληρώνεται η ανακαίνιση στο ξενοδοχείο μας.Ευχαριστούμε και πάλι.