“Πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ καλό φαγητο”
Κριτική για: Το Μπαχάρικο

Το Μπαχάρικο
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ πολύ πολύ καλή εξυπηρέτηση και πολύ καλό φαγητό! :) ήρθαμε από την Αθήνα και η πρώτη μας επίσκεψη ήταν σε αυτό μαγαζί για φαγητο! Όλα υπέροχα, θα ξαναέρθουμε!!

Ευχαριστούμε, Nikos K

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετα απο την επίσκεψη μου στο μαγαζι εφυγα με αποριες και μια δοση αηδιας στην σαλατα δεν υπηρχε ιχνος λαδιου και το μπιφτεκι το ειχαν βουτηξει μεσα στο αλατι πραγματικά μια πολυ κακη επιλογη

Ευχαριστούμε, Zacharias M
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο νεανικό μαγαζί. Ιδανικό για όποιον θέλει να φάει κάτι γρήγορο αλλά και ποιοτικό. Οι τιμές είναι προσιτές για όλους. Πολύ νόστιμα τα burger και οι σαλάτες.

Ευχαριστούμε, Stathis K
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή για γρήγορο φαγητό χορταστικα πιάτα ωραίες γεύσεις και προσιτές τιμές. Πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και εύγενικο προσωπικό.

Ευχαριστούμε, zoig010483
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια βόλτα μας μια Κυριακή παραμονή Χριστουγέννων στην πανέμορφα στολισμένη πόλη του Βόλου,πήγαμε σε αυτό το μαγαζί γύρω στις 20:00.Ζητήσαμε γύρο κοτόπουλο και η σερβιτόρα μας είπε ότι έχει τελειώσει,ζητήσαμε γύρο χοιρινό μας είπε το ίδιο,παραγγείλαμε μια σαλάτα σπανάκι και ενα πλακωτο.Το πλακωτό ήταν αδιάφορο ενώ η σαλάτα ήταν η χειρότερη σαλάτα σπανάκι που έχω δοκιμάσει ποτέ.Αυτο που μας έκανε κάκιστη εντύπωση όμως είναι πως ερχόταν μετά απο μας παρέες νεαρών οι οποίοι ζητούσανε γύρο και τους σερβίρανε γύρο.

Ευχαριστούμε, tolis22

Το Μπαχάρικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Το Μπαχάρικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!