“Καλός ”
Κριτική για: Makis Taste

Makis Taste
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στο είδος του νομίζω ο καλύτερος προσεγμένο φαστ φουντ με ωραίους συνδυασμούς γεύσεων. Οι περισσότερες επιλογές του καταπληκτικές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, negussetter2

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Ο Μάκης είναι ο γκουρού στον γύρο. Είναι η μοναδική φορά που θα φάτε πίτα που δεν λαδίζει, δεν μυρίζει και δεν σου δίνει αυτή την ακαθόριστη αίσθηση του δεν ξέρω τι τρώω. Εξαιρετική crispy πίττα λοιπόν με τον καλύτερο γύρο που έχετε φάει στη ζωή σας. Αν δοκιμάσετε την σπεσιαλιτέ του καταστήματος την "πίτσα-γύρο" θα τρελαθείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, APOSTOLOS-RAPHAEL
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Μακράν το καλύτερο γυράδικο του Βόλου για να μην πω της Ελλάδας, αν και δεν πρέπει να το πω αυτό γιατί δεν γίνεται να έχω δοκιμάσει απο όλα τα μαγαζιά στην Ελλάδα οπότε του Βόλου σίγουρα σαν Βολιώτισσα που είμαι!
Καθαρό μαγαζί, τα κρέατα ενώ στην ουσία είναι γρήγορο "βρώμικο" φαγητό όπως συνηθίζουμε να τα λέμε αυτού του είδους τα φαγητά, είναι πολύ νόστιμα και κυρίως χωρίς αυτή την αηδιαστική λαδίλα που σου βγάζουν στα περισσότερα γυράδικα, και τόσο ελαφριά όσο και χορταστικά.
Οι πίτες και αυτές χωρίς λάδι, και μάλιστα τις φτιάχνει ο ίδιος και είναι επίσης ελαφριές.
Το δικό μου αγαπημένο είναι το πιτο-burger με μπέικον! Δοκιμάστε το!
Το μαγαζί λειτουργεί απο τις 8 το βράδυ και μέτα, μέχρι νωρίς το πρωί ;)
Τέλειο γρήγορο φαγητό!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Eve N
Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετα αππ ξενυχτι και τουριστες στην πολη βρηκαμε κατα τυχη τον Μακη με την πιτσα που την τυλίγει σουβλακι και συμπληρωνεις οτι θες το ιδιο και με το χάμπουργκερ που εχει. Μας άρεσε και στους 4 παρα πολυ!!!! Μια βολτα απο εκει αξιζει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, kat k
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει όποιος βρεθεί στον Βόλο να δοκιμάσει την φημισμένη πίτσα με γύρο του Μάκη . Ελαφρύ, νόστιμο, χορταστικό απλά υπέροχο. Θα τρώω συνέχεια

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, kosmasche

Makis Taste: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Makis Taste: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!