“Οχι ανταξιο της φημης του...”

Τσιπουράδικο Δεμίρης
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε με τη γυναικα μου να απολαυσουμε τσιπουρακι ενα απογευματακι.προσχαρη η κυρια στο σερβις,που μας κερασε κιολας μια γυρα ποτα.δεν ενθουσιαστηκα πολυ με τους μεζεδες,για να ειμαι ειλικρινης...κ επειδη ειμαι λατρης των οστρακοειδων,δυστυχως δεν γευτηκαμε κανενα πιατο υστερα απο 4 τσιπουρα...σεβομαι την ιστορια του μαγαζιου κ γι'αυτο θα ξαναεπιστρεψω να δοκιμασω κ τα υπολοιπα!υ.γ.καθαρο τσιπουρο,κερασμενο γλυκο...ευχαριστουμε!

Ευχαριστούμε, 678sasa
Ο/η Demetrio D, Διευθυντής του Τσιπουράδικο Δεμίρης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Όταν με το καλό μας ξανάρθετε πείτε μας τις προτιμήσεις σας, σε μας η καλή διάθεση και τα οστρακοειδή δεν λείπουν ποτέ......
Σας ευχαριστούμε θερμά.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίο τσίπουρο, με τη γνωστή διαδικασία- δεν παραγγέλνεις τα πιάτα, φέρνει το μαγαζί-καλό φαγητό, εξυπηρετικό προσωπικό.Νορμαλ τιμέςΝα κλείσετε τραπέζι...Θα περάσετε τέλεια!

Ευχαριστούμε, Σοφία Α
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018

Με κάθε τσιπουράκι 2-3 πιατάκια μεζέδων.Ευγενικά μας ρώτησαν αν θέλουμε να "παίξουμε" σε κρέας ή θάλασσα.Προτιμήσαμε θαλασσινά,και όλη η φρεσκάδα και το άρωμα της θάλασσας ήρθε στο τραπέζι μας.Από την ταπεινή μα πεντανόστιμη ταραμοσαλάτα,έως τις φούσκες,χταπόδια,οστρακοειδή.Στο τέλος ο λογαριασμός ήταν εμπειρία.Πολύ φθηνότερα από ότι υπολογίζαμε.Όλα εξαιρετικά.

Ευχαριστούμε, Νίκος Ν
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κράταει την παράδοση της Νέας Ιωνίας!!!! Την παράδοση της γνήσιας και τιμιας επιλογής για το τσίπουρο. Ταραμοσαλατα!!!!! Την τρως με μισό κιλό ψωμί πίνοντας καθαρό τσίπουρο!!!!

Ευχαριστούμε, vayia t
Ο/η Demetrio D, Διευθυντής του Τσιπουράδικο Δεμίρης, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την αγάπη και την εμπιστοσύνη.

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017

Ευτελείς μεζέδες,χταπόδι με τα πρώτα δεν είδαμε (ούτε και με τα δεύτερα),για μιάμιση ώρα περιμέναμε λεμόνι(που τελικά δεν ήρθε ποτέ,παρά τις διαβεβαιώσεις),πήραμε ένα σαγανάκι (ο Θεός να το κάνει).Δε επιχειρήσαμε για τρίτα. Φύγαμε άρον άρον.Στο λογαριασμό φυσικά έκαναν λάθος(ζήτησαν συγγνώμη δε λέω).Και μετά από 25 χρόνια που πηγαίνω σε τσιπουραδικα δεν έφεραν γλυκό! Τέτοιες μέρες θέλει προσοχή γιατί έχουμε ξένο κόσμο που κακοχαρακτηριζει έναν ολόκληρο κλάδο.Γιατι στο Βόλο έχουμε και καλά τσιπουραδικα.

Ευχαριστούμε, pan72t

Τσιπουράδικο Δεμίρης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Τσιπουράδικο Δεμίρης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!