“Άψογο service!!!”

Μουσείο Εκλεκτοποιείον
Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον με νόστιμα μεζεδάκια .
Το service γρήγορο και ουσιαστικό.
Οι τιμές καλές χωρίς υπερβολές .
Οι ιδιοκτήτες είναι εκεί για ότι χρειαστείς.
Θα ξαναπάμε !!!

Ευχαριστούμε, tegosbill

Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2019

πηγαμε 2 φορες με φιλους την πρωτη μας βαλανε μεσα οπου μας απαγορευσαν το καπνισμα και μας σερβιραν μια μπριζολα που δεν τρωγοταν γιατι ηταν ωμη ..την δευτερη μας βγαλανε εξω σαν αποκληρους διοτι ειμαστε καπνιστες σε ενα θερμοκηπιο με ζελατινες και φαγαμε μια μετρια πιτσα....τιμες τσιμπημενες αρκετα

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Giannis G
Ο/η Eklekto_mouseio, Ιδιοκτήτης του Μουσείο Εκλεκτοποιείον, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Απριλίου 2019

Ευχαριστούμε για την κριτική σας !!!
Να γνωρίζετε ότι σε κλειστούς χώρους απαγορεύεται το κάπνισμα και είμαστε περήφανοι που από την πρώτη μέρα λειτουργίας μας το τηρούμε !!!
Η σπαλομπριζολα πάντα ρωτάμε πως την θέλετε ψημένη γιατί είναι ένα ιδιαίτερο κομμάτι κρέατος , αν θέλατε παραπάνω ψήσιμο θα μπορούσατε κάλλιστα να το πείτε !!!!
Ο έξω χώρος μας είναι κλειστός με πλεξιγκλάς και διαφανές ναυλον κουρτίνες ώστε να τις ανοίγουμε όποτε θεωρούμε ότι έχει ζέστη !!!καμια σχέση με θερμοκήπιο όπως λέτε και ούτε σας θεωρούμε απόκληρους επειδή καπνίζετε !!!!
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε αλλά αν έχετε την καλοσύνη ελάτε μετά τον Μάιο πο θα έχουμε ανοίξει το <θερμοκήπιο > !!!

Η κριτική γράφτηκε 21 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό!!! Άψογη και γρήγορη εξυπηρέτηση με χαμογελαστό και ευγενικό προσωπικό. Περιβάλλον υψηλής αισθητικής.

Ευχαριστούμε, Emypap
Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ζεστό περιβάλλον με ξεχωριστή αίθουσα για καπνίζοντες και μη.
Τα παιδιά με χαμόγελο και τρομεροί στην εξυπηρέτηση τους.
Πλούσια γκάμα σε κρασί και μπίρα.
Πολύ ωραία τα πιάτα τους με σωστά ψησίματα.

Ευχαριστούμε, Pandelis M
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε να δούμε τα φιλαράκια μου!!!!!! Όπως πάντα παρά πολύ καλή σε όλα το φαγητό είναι πάντα εξαιρετικό ένα μεγάλο μπράβο σε όλους πολύ καλή δουλειά παιδί!!!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, giorgoskrionis

Μουσείο Εκλεκτοποιείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Μουσείο Εκλεκτοποιείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!