Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επειδή θέλω γράφοντας μια κριτική να βοηθώ έναν νέο ταξιδιώτη και μελλοντικό πελάτη προσπαθώντας να ειμαι όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικός , μου φαντάζει εδώ πολύ δύσκολο γιατί δεν είναι δυνατόν να γράφονται τόσο αντικρουόμενες κριτικές. Εγώ προσωπικά φτάνοντας στο ξενοδοχείο βλέπω ενα πολύ καλόγουστο και κλασικό σύνολο με μπροστα του ενα πολύ μεγάλο κοινόχρηστο πάρκινγκ. Η είσοδος όπως και η ρεσεψιόν δεν έχει τίποτε να ζηλέψει απο άλλα σύγχρονα και καλόγουστα ξενοδοχεία πολλών αστέρων. Ο ρεσεψιονιστ ειναι ακριβώς αυτό που πρέπει να είναι εξυπηρετικος γρήγορος και όχι φιλικά σαχλός. Τώρα τα δωματια. Φαίνεται ότι μαλλον τα ανακαινίζουν σταδιακά γι'αυτό και κάποιοι διαπιστώνουν ελλείψεις. Εγώ προσωπικά και τις δυο φορές που πήγα εμεινα απόλυτα ικανοποιημένος, οπως και με τα πρωινα του. Δεν νομιζω οτι είναι κακό να βλέπεται πριν το δωματιο η και να απαιτείται αλλαγή .
Εγώ εάν θέλετε την γνώμη μου με προσφορά 60€ θα το προτιμισω και πάλι μιας και είναι ενα χλιδατο ήσυχο και πολυ κοντά στο κέντρο ξενοδοχείο.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, RafaelLena
Ο/η Volos P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Volos Palace Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Αγαπητή φίλη,
Σας ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε την εμπειρία της διαμονής σας στο Volos Palace!
Θα θέλαμε επίσης να σας ευχαριστήσουμε για τις παρατηρήσεις σας τις οποίες έχουμε λάβει πολύ σοβαρά υπόψη. Είναι πάντα σημαντικό να λαμβάνουμε τέτοια σχόλια από τους καλεσμένους μας και φυσικά μας δίνει ένα ισχυρό κίνητρο για να συνεχίσουμε να εργαζόμαστε σκληρά και να γινόμαστε καλύτεροι.
Ελπίζουμε ότι θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κακή σχέση τιμής-παροχών.Μέτρια εξυπηρέτηση και μετριο καλοσωρισμα στην υποδοχή.Απαράδεκτη η εικόνα των βρομικων μοκετων στους ορόφους,δωμάτιο σχετικά άνετο για δίκλινο,μπάνιο ευρύχωρο,καθαρό και ανακαινισμενο,μέτριο πρωινό!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Katia_Kntr

Αγαπητοί επισκέπτες,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μοιραστήκατε την εμπειρία σας στο Volos Palace!
Λυπούμαστε ειλικρινά που δεν καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας.
Στο Volos Palace προσπαθούμε καθημερινά με αγάπη, να προσφέρουμε στους φιλοξενούμενους μας μια πλήρη εμπειρία διαμονής και απόλυτης χαλάρωσης.
Ευχόμαστε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας υποδεχθούμε ξανά & να σας προσφέρουμε την εμπειρία διακοπών που σας αξίζει!

Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο με πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό....βρίσκεται στο κέντρο της πόλης οπότε είναι εύκολο να κινηθείς με τα πόδια.Καθαρό με αρκετά μεγάλη ποικιλία στο πρωινό.Το βραδυνό αντίθετα πολύ μέτριο σε ποικιλία και γευστικά.Επίσης κάποια στοιχεία χρειάζονται μια μικρή ανακαίνηση.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Erminabach

Αγαπητοί φίλοι,
Ελπίζουμε ότι θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ηταν ευρύχωρο και πεντακαθαρο. Το πρωινό εξαιρετικό. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική. Το προσωπικό του ξενοδοχείου πολύ φιλικό και ήταν πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν παντα. Αξίζει για τα λεφτά του.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Πολα Π

Αγαπητοί Φίλοι,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη κριτική σας και τα υπέροχα σχόλια σας στη σελίδα του Trip Advisor!
Μας κάνει ιδιαίτερα χαρούμενους να μαθαίνουμε πως είχατε μία υπέροχη και ξεκούραστη διαμονή κοντά μας!
Η άνεση και η ικανοποίηση των πελατών μας αποτελεί για μας προτεραιότητα!
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Volos Palace!

Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέπτομαι το συγκεκριμένο ξενοδοχείο συχνά λόγω δουλειάς!! Ποτέ δεν με έχει απογοητεύσει! Ευγενικό προσωπικό, πεντακάθαρο, πλούσιο πρωινό, αναπαυτικο κρεβάτι. Room service χωρίς έξτρα χρέωση, πολύ καλή κουζίνα, καλές τιμές. Εξαιρετικά βολικό το υπόγειο parking. Γρήγορο και αξιόπιστο Wi-Fi.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, iosifm247

Αγαπητοί Φίλοι,
Η άνεση και η ικανοποίηση των πελατών μας αποτελεί για μας προτεραιότητα!
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Volos Palace!