“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: LoLa&LuNa

LoLa&LuNa
Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το Lola&Luna είναι ένα εστιατόριο "αυστηρά" Ιταλικό. Τα προϊόντα είναι γνήσια ιταλικά και μαγειρεμένα με σεβασμό στην γαστρονομική παράδοση της χώρας μας.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πραγματικά ενα μαγαζί value for money!! Αρκετα καλη ποσότητα σε καλες τιμές αλλα και εξαιρετικό service.

1  Ευχαριστούμε, Μαρια Κ

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Ο Λούκα είναι αρτίστας με όλη την έννοια της λέξης. Του αρέσει να μαγειρεύει καλά και το κάνει άριστα. Πηγαίνω εκεί πάνω από 3 χρόνια, τουλάχιστον 2 φορές το μήνα. Τελευταία αποφάσισα να τρώω ότι μου πει ο Λούκα. Luca τι λες να φάω απόψε; Και τον αφήνω να μου μαγειρέψει ακόμη και εκτος μενού. Η χορτοφαγική καρμπονάρα του !!! ναι υπάρχει και τέτοια... είναι ένα από τα ωραιότερα πιάτα που έχω φάει τον τελευταίο χρόνο. Αν και είμαι βέβαιος ότι ο Λούκα αδικείται στο Βόλο... χαίρομαι που είναι εδώ. Bravo Luca!!!

1  Ευχαριστούμε, APOSTOLOS-RAPHAEL
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζι, τα πιατα που παραγγείλαμε ηταν υπεροχα, τα ταλιολινη με μελανι σουπιας που εφαγα ηταν πολυ πιο ωραια απο αυτο π περιμενα

Ευχαριστούμε, hlias-moustafa g
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017

βίωσα μία απόπειρα ενός μαγαζιού που καταρρέει γευστικά . Το προσωπικό πασχίζει να ισορροπήσει τις παρατονίες της κουζίνας . Προς θεού δεν είναι tratoria αν και άκουσα κάποια ιταλικά στον χώρο τα πιάτα είναι φλύαρα χωρείς να αναδικνύονται οι γεύσεις, πρώτες ύλες κακές , ο χώρος όχι κακός αλλά απρόσωπος.

1  Ευχαριστούμε, eliastravol
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι μέτριο..το περιβάλλον προχειροφτιαγμένο. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή παρόλα αυτά. Είναι υποσχόμενο μαγαζί αλλά δεν μείναμε ευχαριστημένοι από το φαγητό....

2  Ευχαριστούμε, Zoi T
Ο/η Gianluca C, Proprietario του LoLa&LuNa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Δεκεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Cara Zoi T mi scrivi cosa hai mangiato per cortesia!?Conosci la cucina Italiana?!
Un abbraccio.Gianluca Castelli Chef Coproprietario.

LoLa&LuNa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

LoLa&LuNa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!