“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: LoLa&LuNa

LoLa&LuNa
Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το Lola&Luna είναι ένα εστιατόριο "αυστηρά" Ιταλικό. Τα προϊόντα είναι γνήσια ιταλικά και μαγειρεμένα με σεβασμό στην γαστρονομική παράδοση της χώρας μας.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πραγματικά ενα μαγαζί value for money!! Αρκετα καλη ποσότητα σε καλες τιμές αλλα και εξαιρετικό service.

1  Ευχαριστούμε, Μαρια Κ

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Ο Λούκα είναι αρτίστας με όλη την έννοια της λέξης. Του αρέσει να μαγειρεύει καλά και το κάνει άριστα. Πηγαίνω εκεί πάνω από 3 χρόνια, τουλάχιστον 2 φορές το μήνα. Τελευταία αποφάσισα να τρώω ότι μου πει ο Λούκα. Luca τι λες να φάω απόψε; Και τον αφήνω να μου μαγειρέψει ακόμη και εκτος μενού. Η χορτοφαγική καρμπονάρα του !!! ναι υπάρχει και τέτοια... είναι ένα από τα ωραιότερα πιάτα που έχω φάει τον τελευταίο χρόνο. Αν και είμαι βέβαιος ότι ο Λούκα αδικείται στο Βόλο... χαίρομαι που είναι εδώ. Bravo Luca!!!

2  Ευχαριστούμε, APOSTOLOS-RAPHAEL
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζι, τα πιατα που παραγγείλαμε ηταν υπεροχα, τα ταλιολινη με μελανι σουπιας που εφαγα ηταν πολυ πιο ωραια απο αυτο π περιμενα

Ευχαριστούμε, hlias-moustafa g
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι μέτριο..το περιβάλλον προχειροφτιαγμένο. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή παρόλα αυτά. Είναι υποσχόμενο μαγαζί αλλά δεν μείναμε ευχαριστημένοι από το φαγητό....

3  Ευχαριστούμε, Zoi T
Ο/η Gianluca C, Proprietario του LoLa&LuNa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Δεκεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Cara Zoi T mi scrivi cosa hai mangiato per cortesia!?Conosci la cucina Italiana?!
Un abbraccio.Gianluca Castelli Chef Coproprietario.

Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρώ πως ανηκει στις καλύτερες επιλογές για φαγητο στο Βόλο. Ολα ήταν πολυ γευστικα και οσα πιατα δοκιμασαμε ξεχωριζαν σε ποιότητα αλλα και ποσοτητα. Οι τιμες ήταν ελαφρώς ''τσιμπημενες'' αλλα προσωπικα θεωρώ ότι αξίζει και με το παραπανω. Η ατμόσφαιρα τελος, ηταν ευχαριστη και χωρις καθολου καπνό και τα ατομα στο σερβις ευγενικά και πρόθυμα. Μπραβο σας!

1  Ευχαριστούμε, Μaria S

LoLa&LuNa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

LoLa&LuNa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!