Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Από πού να ξεκινήσω; Πήγα εκδρομή με τους συμμαθητές μου και μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο... Μόλις μπήκαμε στο δωμάτιό μας εγώ και άλλα δυο κορίτσια, παρατηρήσαμε πως στο πάτωμα της τουαλέτας είχε.... ακαθαρσίες..... Ναι, δεν σας κάνω πλάκα!!! Ηρθε η καθαρίστρια και τα καθάρισε με νερό που βρωμούσε !!!! Επίσης τα σκεπάσματα την πρώτη μέρα μου προκάλεσαν φαγούρα και το στρώμα ήταν σκληρό με αποτέλεσμα να πονέσουν διάφορες περιοχές του σώματος.... Το δωμάτιο, πάρα πολύ στενό, δεν χωρούσαμε σχεδόν να περάσουμε!!! Στο δωμάτιο κάποιων συμμαθητών μας δεν είχαν καν αλλάξει τα σκεπάσματα!!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! Και επίσης, όταν φεύγαμε, επέμεναν μια συμμαθήτριά μας να πληρώσει μια ζημιά που και καλά έκανε.... Στην πραγματικότητα έλεγαν ψέματα οι καθαρίστριες και επέμεναν κιόλας!!!! ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ, θέλουν να κάνουν ανακαίνιση δηλαδή από τα δικά μας λεφτά; ΕΛΕΟΣ!!!!!!!
Η τοποθεσία πάνω στον δρόμο και δεν βόλευε καθόλου όταν φορτώναμε τις βαλίτσες... Επίσης το πρωινό ήταν ό,τι πιο φτωχό...... Δημητριακά, ψωμί, κασέρι, σαλάμι, μαρμελάδες, χυμό, καφέ, γάλα και κέικ το οποίο την πρώτη μέρα είχε απαίσια γεύση. Α και το προσωπικό τόσο απρόσωπο πλην εξαιρέσεων.....
Δεν το παρακάνω, αυτά που λέω είναι η αλήθεια!!! Νομίζω ο μέσος όρος βαθμολόγησης αυτό το επιβεβαιώνει.
Το ξενοδοχείο πρέπει να κλείσει επιτέλους!!!!!

• Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Greek D
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018

Μαζικη προσελευση γκρουπ,καλη ανταποκριση-τακτοποιηση στα δωματια,Ανετοι,ωραιοι,καθαροι κοινοχρηστοι χωροι,αρκετα πληρες πρωινο,βραδυνος μπουφες με καλομαγειρεμενα φαγητα και συνεχες refill,εξυπηρετικοτατο προσωπικο,τα δωματια θελουν προσοχη απο απόψεις συνταξιδιωτων,το δικο μας οκ, με θεα λιμανι,προβληματιζει η μια και μοναδικη ελευθερη διαθεσιμη ηλεκτρικη πριζα.Τα 2 ασανσερ μοιαζουν ανεπαρκή οταν εχει πολυ κοσμο.Καλη η τοποθεσια,με τα ποδια παει κανεις ανετα σε λιγα λεπτα στους κεντρικους πεζοδρομους της πολης αλλα και την παραλια.Στα ~750μ αποσταση υπαρχει Ιερος Ναος /Μητροπολη.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, AlexPol79
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Σε αυτό το ξενοδοχείο περάσαμε τις γιορτές των Χριστουγέννων. Μείναμε τρία βράδια, ταξιδεύοντας με group. Οι κοινόχρηστοι χώροι ήταν άψογοι, η διακόσμησή τους εξαιρετική, η τοποθεσία τέλεια, δεν είχε φασαρία αν και ήταν γεμάτο, τα δωμάτια όμως δεν είχαν καμμία απολύτως σχέση μ´ αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες του site τους. Πολύ στενόχωρα (ίσως επειδή είμασταν ένα ζευγάρι με ένα παιδί και το τρίτο κρεββάτι σχεδόν σφηνώθηκε ), με αποτέλεσμα να μη χωράμε καλά καλά. Υπήρχε μια μόνο πρίζα για να φορτίσουμε δύο κινητά κι ένα tablet. Το μπάνιο καλό, αρκετά μεγάλο σε σχέση με το δωμάτιο. Από την άλλη το προσωπικό σε όλους τους χώρους ήταν άριστο, πολύ εξυπηρετικό, πραγματικοί επαγγελματίες, και οι πετσέτες στα δωμάτια άλλαζαν καθημερινά. Ο πρωινός μπουφές αρκετά καλός και ο βραδινός μπουφές καλός, μικρή ποικιλία αλλά καλομαγειρεμένα φαγητά. Το ξενοδοχείο είχε τέσσερα μεγάλα group εκείνες τις μέρες και πραγματικά έκαναν άθλο να εξυπηρετηθούμε όλοι σωστά , μια που φτάναμε όλοι την ίδια ώρα και θέλαμε να εξυπηρετηθούμε ταυτόχρονα. Τέλος, τα ασανσέρ ήταν μεγάλη ταλαιπωρία, γιατί ήταν μικρά και έπρεπε να περιμένεις πολύ ώρα είτε κατά τη διάρκεια του πρωινού, είτε του δείπνου, είτε κατά τις ώρες που τα group έρζονταν ή έφευγαν. Μάλλον θα πρέπει να το επισκεφτούμε ξανά κάποια εποχή με λιγότερη κίνηση, για να έχουμε μια πιο καθαρή εικόνα.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, SofiaFiona
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2017

Στο ξενοδοχείο PARK έχω μείνει 2-3 φορές στο παρελθόν. Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα σχόλια ότι η θέση του ξενοδοχείου είναι ιδανική, ωστόσο το έχουν εγκαταλείψει... και τα 4 αστέρια και οι σχετικές τιμές είναι μάλλον ...εκτός πραγματικότητας. Και ακόμα χειρότερα.....οι ιδιοκτήτες δεν έχουν συναίσθηση των προβλημάτων... Για ένα ταξίδι μου τον Ιανουάριο του 18 σκέφτηκα να ξαναπάω στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο όχι για κανένα άλλο λόγο αλλα ΜΟΝΟ γιατί μας βόλευε η θέση του. Ξεκινάμε απο τα πολυ βασικά.. στο site το πεδίο επικοινωνια ειναι ανενεργό......μπορεις μόνο να μπεις στις κρατήσεις. Βρήκα το τηλεφωνο απο αλλού. ζήτησα δωμταιο μπροστινό. "εχουμε λεει ο Κώστας (ευγενέστατος μεν αλλά...) αλλά δεν μπορουμε να σας το κρατησουμε" οτι υπαρχει εκείνη την ώρα........." γιατί του λέω?????? .......ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ." και φυσικά ίδια ιμη και τα μπροστινα με την υπέροχη θεα αλλά και αυτα που βλέπουν τσιμέντο ....ΟΚ λέω θα το σκεφτώ και θα σας πάρω αύριο. την επόμενη ξαναπαιρνω μπας και πάρω καμια λογική απάντηση για το μπροστινο δωμάτιο.....Δεν ηταν ο κωστας αυτη την φορα αλλα μια κοπελα. της ξαναλεω απο την αρχη..."ΝΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΙΚΟΝΑ" .........3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ......ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΟΥΣ.....ΚΡΙΜΑ...ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ.....ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ....

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, georgepierrakos
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017

Ενα εντελως κεντρικο ξενοδοχειο,το προσωπικο πολυ καλο αλλα με εξαιρεση αυτου,τα υπολοιπα χαλια.Απο το ασανσερ που μονο που δεν κλειστηκαμε μεσα γτ δεν λειτουργουσε σωστα, μαλιστα τη μια φορα σταματησε σε τοιχο,απο το δωματιο που στην αρχη μας εβαλαν σε ενα κλειστο που εβλεπε στο δρομ με φασαρια κλπ αλλα μετα αφου παραπονεθηκαμε μας αλλαξαν με θεα τη θαλασσα κ μπραβο στο προσωπικο που επαναλαμβανω ηταν ολοι εξυπηρετικοτατοι.Το πρωινο ελλειπές με ψωμακια που τουλαχιστον δυο μερες θα τα ειχαν εξω καθοτι απο το επαναλαμβανομενο ζεσταμα ηταν σαν λαστιχο, Το βραδυνο την πρωτη μερα οχι τοσο καλο τη δευτερη καλυτερο.Τα σεντονια αστρωτα κ τις δυο νυχτες κ οταν μπηκαμε στο δωματιο ειχε σταχτες στην πολυθρονα κ το χειροτερο oτι μονο η πριζα της τηλεορασης λειτουργουσε ωστε δυο ατομα να φορτισουν το κινητο τους.

Συμβουλή: θεα θαλασσα τα υπολοιπα χαλια
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Anda A