“Σχεδόν τέλειο..”

Πλαγίως
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το εν λόγω εστιατόριο 10/2020. Πολύ καλό σέρβις και ωραίες γεύσεις σε πιάτα και κρασιά. Το σέρβις καλό και ευγενικό μέχρι που εφτασε η στιγμή του κλεισίματος. Ήταν 00:25 και δεδομένων των νέων μέτρων έκλεινε σε 5 λεπτά. Χωρίς κάνεις Να μας ειδοποιήσει άνοιξαν τερμα τα φώτα και άρχισαν να μιλάνε δυνατά σαν να μας λενε τον πούλο, φύγετε. Λίγη ευγένεια δεν θα πείραζε δεδομένου ότι δεν είναι και το πιο φτηνό μαγαζί αν και η ευγένεια δεν έχει καμια σχέση με την τιμή!

Ευχαριστούμε, billytsaousis

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το μαγαζί Παρασκευή βράδυ έχοντας λίγες ώρες στον Βόλο , μου το πρότειναν και είπα να το δοκιμάσω !
Το φαγητό υπέροχο αλλά η κυρια που μας εξυπηρέτησε απαράδεκτη ..γεγονός που μας χάλασε την διάθεση !
Κρίμα να υπάρχουν τέτοια άτομα και να χαλάνε την εικόνα του μαγαζιού !

Ευχαριστούμε, 276fenias
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από πλευράς ομορφιά μαγαζιού και θέσης πολύ καλό, και γενικά προσεγμένο! Αλλά αυτό που μας χάλασε τη διάθεση και μάλιστα δεν πρόκειται να ξανά πάμε ήταν το γεγονός πως άτομο της παρέας μου ενώ δοκίμασε ήταν πολύ μακριά από αυτό που περίμενε και θέλησε να το αλλάξει. Φυσικά χωρίς να ξέρουμε μας το χρέωσαν. Και δεν είναι ότι μας το χρέωσαν στη τελική έπρεπε να έρθει κάποιος και να αναφέρει πως είναι πολιτική του καταστήματος πως όταν γίνονται αλλαγές λόγω επιλογής του πελάτη και όχι λάθος του καταστήματος η αλλαγή χρεώνεται! Και δεν ήρθε κανένας. Και πήραν ένα εντελώς γεμάτο πιάτο και μας το χρέωσαν την κανονική τιμή του! Είπαμε θέλετε να έχετε το τίτλο του κυριλέ μαγαζιού αλλά «τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κωλ@@». Και αυτός είναι η λόγος που δεν πρόκειται να ξανά προτιμήσω το μαγαζί αυτό. Αλλά από την άλλη τα παιδιά πρόσχαρα να εξυπηρετήσουν κι πάντα με χαμόγελο! Τίποτα άλλο!

Ευχαριστούμε, _Q486ZT
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία λίστα με
Κρασιά εξεταστικό
Φαγητό και πολύ καλό προσωπικό. Όλοι ήταν πολύ ευγενικοί ! Σίγουρα θα ξανά πάω .

Ευχαριστούμε, 1968_1968lind
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό!!!!Το καλύτερο με διαφορα!!!!Η ποιότητα επικρατεί παντού!!!Ιδανικος προορισμός για κάθε εποχή!!’

Ευχαριστούμε, 508thanassisk

Πλαγίως: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Πλαγίως: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.