“Μη σωστή εξυπηρέτηση.”
Κριτική για: Με Ζεν

Με Ζεν
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Βρεθήκαμε σήμερα στα μαγαζί δυο ζευγάρια και παράγγειλα με αρχικά την μεγάλη μόστρα με τους σ6νοδευτικους μεζέδες. Αργότερα θελήσαμε να πάρουμε δύο έξτρα μεζέδες που περιλαμβάνονταν στους αρχικούς. Περιμέναμε περίπου 20 λεπτά χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Το επενθυμισαμε και μας έκαναν νόημα ότι έρχονται. Στα 45 λεπτά αναμονής πουθενά οι μεζέδες. Αποφασίσαμε να πληρώσουμε και να φύγουμε. Αναρωτιέμαι για ποιο λόγο δεν έγινε η εξυπηρέτηση. Επειδή δεν ήταν τίποτα έξτρα πιάτα και ήταν από τα ήδη σερβίρισμενα; Δεν θα ήταν πιο τίμιο να μας έλεγαν ότι δεν μπορούν να επαναλάβουν το ίδιο πιάτο από το να περιμένουμε 45 λεπτά; Κάτι τέτοια περιστατικά μειώνουν την αξία ενός πολύ καλού μαγαζιού. Κρίμα....

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, ΣΤΑΘΗΣ Λ

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021

Το επισκεφθηκαμε στις 24/8 για μεσημεριανό. Χώρος περιορισμένος σε ένα στενό δρομάκι που λόγω της ζέστης δεν αισθανοσουν ανετα. Πήγαμε λόγω της φήμης του.
Μεζέδες συνηθισμένοι, σερβιτόροι αδιάφοροι, σαφώς καλύτερες επιλογες υπάρχουν στην πολη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, ioannis_karkanis
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αν και η τοποθεσία δεν με ικανοποιούσε είπα να κάτσουμε γιατι μου το είχαν συστήσει. Είχαν δίκιο! Πήραμε αρκετά πιατα. Τα αχνιστα μυδια ... ήταν συγκλονιστικα! Το σεβιτσε γαρίδας πολύ καλό, ο γαυρος φρεσκοτατος. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, sophia V
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021

Οι μερίδες μικρότερες και συνέχεια ίδιες χορτάσαμε ψωμί και τιμολογιακά ακριβότερο από παλαιότερα σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές στο Βόλο. Κρίμα γιατί το προτιμούσαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, mousitsas
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2021

Δν του το χεις μόλις το δεις αλλά οι γεύσεις απίστευτες ειδικά οι γαρίδες και το ψωμί από τς καλύτερες που έχω δοκιμάσει αξίζει

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Eas_geo-

Με Ζεν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Με Ζεν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!