Tripadvisor
Βόλος

“Το καλύτερο τσιπουραδικο του Βόλου μακράν..”
Κριτική για: Με Ζεν

Με Ζεν
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Για όσους είναι από Βόλο είναι γνωστό ότι είναι μακράν το καλύτερο τσιπουραδικο του Βόλου... Για τους υπόλοιπους να πούμε ότι σε ποιότητα δεν θα βρεις κάτι καλύτερο στην πόλη του Βόλου

Ευχαριστούμε, mixalisk794

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό τσιπουράδικο με νόστιμους μεζέδες και τέλειο ψωμάκι.
Μειονέκτημα ο στενός χώρος , η έλλειψη καταλόγου για να ξέρεις τι χρεώνουν.
Όσο για απόδειξη...ανέκδοτα λέμε;;;

Ευχαριστούμε, _A3909ZA
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Άκρως απαράδεκτο το μαγαζί! Πήγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί έπειτα από συστάσεις άλλων και από κριτικές που διαβάσαμε. Οι κριτικές που βλέπαμε διχάζονταν, οπότε είπαμε να το επισκεφτούμε και να το ανακαλύψουμε από μόνοι μας. Αρχικά, καθίσαμε σε τραπέζι ακριβώς μπροστά στην τουαλέτα που έπρεπε συνέχεια να μας ενοχλούν από το φαγητό μας για να μπουν μέσα. Έπειτα, ο σερβιτόρος με υφάκι δεν μας υποδέχτηκε καν. Μας ρώτησε μόνο αν θέλουμε με ή χωρίς; ούτε κατάλογος ούτε τίποτα. Αφού είπαμε τι θέλουμε μας έφερε τσίπουρο με μεζέ, ενώ δεν μας ρώτησε αν τον θέλουμε τον μεζέ. Οι μεζέδες μέτριοι και εκτός αυτού δεν είχαν οι μάγειρες τι να κάνουν και σχολίαζαν τον κόσμο, ολοφάνερο από το ύφος τους. Το καλύτερο ήταν στο τέλος, που ζητήσαμε το λογαριασμό και η δίπλα γνωστή μας παρέα με 4 άτομα με τα ίδια ακριβώς πιάτα και τσίπουρα πλήρωσε ακριβώς το ίδιο ποσό με εμάς για 2 άτομα. Το ποσό εξωφρενικό! Οι μεζέδες χάλια! Το προσωπικό του μαγαζιού ακόμη πιο χάλια! Δεν το προτείνουμε σε καμία περίπτωση!

Ευχαριστούμε, ar12v

Αξίζει να επισκεφθείς το εν λόγω ουζερί τσιπουραδικο λίγο τσιμπημενςς τιμές αλλά βγάζει καλούς μεζεδες

Ευχαριστούμε, Jimmys J
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε ακούσει πολλά για το συγκεκριμένο τσιπουραδικο και μας αποζημίωσε και με το παραπάνω. Καταπληκτικοί μεζέδες μαγειρεμενοι με μεράκι και φαντασία. Δεν ξεραμε τι να πρωτοδιαλεξουμε. Εξυπηρετικο και πρόθυμο προσωπικό, παντα με ευγένεια και χαμόγελο. Μην παραλείψετε να περάσετε από εκεί σε κάποια επίσκεψη σας στον Βόλο.

68  Ευχαριστούμε, mariafloratou

Με Ζεν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Με Ζεν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!