“Απτά αγαπημένα”
Κριτική για: Με Ζεν

Με Ζεν
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάλι εδω... (Έχω υποσχεθεί στον ευατο μου κάθε βδομάδα να παιρναω μια βόλτα.) άλλη μια μόστρα, αυτη την φορα με ακομη πιο ωραίους μεζέδες!! Νέους, αλλα κ με τους κλασικούς, ευτυχως, οπως η λατρεία τυροσαλατα. Δυστυχως ομως κ με το ίδιο γκαρσόν, που παραμένει αγενέστατος, τουλάχιστον για τα δικά μου, αλλα κ της εκάστοτε παρέας, γούστα. Τύπου βαριέμαι τωρα, τι μου κουβαλήθηκατε;; Αλλα αφού δεν μπορώ να σας διώξω, καθίστε. Ειμαι για γέλια ο τύπος!! Κριμα γιατί χαλάει την διάθεση... εκει κολλάει κ ο βαθμος, αλλιως 10´. Ομως το τσίπουρο, κ δη του Μεζεν, ευτυχως σε κανει να τα ξεχνάς ολα!! Εις το επανιδείν...

Ευχαριστούμε, nansypet

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπαρχει καταλογος για να δεις τις μεριδες.Οποτε τρως οτι φερνουν και παρηγγελνεις αν δεις κατι σε διπλανο τραπέζι.Ο σερβοτορος γρηγορος,ευγενικος.Λαδιλα πολύ...εφυγα πεινασμενη

2  Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΝΑ Κ
Ο/η Imarton, Γενικός Διευθυντής του Με Ζεν, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Το τσιπουράδικο δεν είναι εστιατόριο, δεν είναι μεζεδοπωλείο, είμαι bar. Δεν έρχεσαι για να φας, έρχεσαι για να πιεις, και ο συνοδευτικές μεζές είναι για να μη σε κόψει το αλκοόλ.Υπαρχουν αλλά τσιπουράδικα που βγάζουν σουριμι με μαγιονέζα, κατεψυγμένη καβούροδαγκάνα και σαλάτες για χόρταση. Εάν ερχόμενος στο τσιπουράδικο θέλεις να χορτάσεις με 2-3! τσιπουρα, σίγουρα δεν είμαστε το μέρος αυτό. Η λογική μας είναι να δημιουργούμε μεζέδες με την καλύτερη δυνατή ποιότητα και όχι μερίδες φαγητού.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τυροκαφτερη αριστούργημα,ταραμοσαλατα μους,καπνιστα πάστα σπιτικα, ψωμάκια φουρνιστα ριγανατα.Μεγαλη ποικιλία από τσιπουρα, η καλύτερη πρόταση στο Βόλο!!

3  Ευχαριστούμε, kostas5700
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όχι απόλυτα ευχαριστημένοι...γεύσεις και ατμοσφαιρα μετρια..υπερτερούν τα τηγανητά...οχι το χαρακτηριστικό τσιπουραδικο

1  Ευχαριστούμε, koikon
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Το επισκεφτήκαμε με φίλους την Κυριακή πριν την Καθαρά Δευτέρα. Ο χώρος όμορφος, ωστόσο η έλλειψη μουσικής είναι κάπως απογοητευτική. Το τσίπουρο ήταν αρκετά κακής ποιότητας. Μας ήρθαν λίγα πιάτα εκ των οποίων ελάχιστα ήταν ψαρικά. Η ποιότητα του φαγητού προσέφερε κοιλόπονο σε όλη την παρέα για όλη την νύχτα! Το μοναδικό πλεονέκτημα ήταν η ευγένεια και ο επαγγελματισμός του σερβιτόρου που προσπάθησε να μας εξυπηρετήσει και να μας αφήσει ευχαριστημένους! Ακόμα και αν έτυχε λόγω ημερών να φάμε φαγητό κακής ποιότητας ή μπαγιάτικο ΔΕΝ το συνιστώ σε κανένα!

10  Ευχαριστούμε, CristianoSand

Με Ζεν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Με Ζεν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!