“Δοκιμασμενα πραγματα”

Veggera Restaurant
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2019

Αν θελεις καλο φαγητο στον Βολο η Βεγγερα ειναι στις καλυτερες λυσεις.Διαχρονικη αξια σιγουρα μεσα στο 3 καλυτερα εστιατορια στον Βολο

Ευχαριστούμε, BAKOvolos

Η κριτική γράφτηκε 26 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο περιβάλλον ζεστό και φιλικό . Αλλα μπροστά στις γεύσεις του όλα τα αλλα ειναι λίγα ... Δεν ξέραμε τι μας άρεσε περισσότερο . Συμφωνήσαμε όλοι όταν ήταν όλα τα πιάτα του πεντανόστιμα ! Οι μερίδες μεγάλες και στεναχωρηθηκα που δεν χωρούσε να φάω λίγο ακόμα απο αυτά που αφήσαμε . Το σέρβις άψογο ! Οι σερβιτόροι και ο ιδιοκτήτης ευγενέστατοι . Δοκιμάστε σίγουρα μαγειρευτά .... αυτές οι σάλτσες δεν περιγράφονται !!! Είχα πολύ καιρό να βγω για φαγητό και να ευχαριστηθώ τα πάντα και με το παραπάνω . Να μην παραλείψω για το γλυκό - κέρασμα στο τέλος . Πλούσιο σε ποσότητα και γεύση . Και το κάτι παραπάνω , κέρασμα ένα ποτάκι χωνευτικό , μαστίχα κ λιμοντσέλο !!! Οι τιμές για ότι μας πρόσφερε ήταν απόλυτα ικανοποιητικές !

1  Ευχαριστούμε, olga m
Η κριτική γράφτηκε 23 Απριλίου 2019

Από τα λίγα εστιατόρια στην Ελλάδα που αξίζει μέχρι και την τελευταία δεκάρα του λογαριασμού. Γεύσεις , παρουσίαση, ποσότητα όλα όπως έπρεπε.
Το service δεν χρειαζόταν πολλά λόγια άπλα ένα κοίταγμα έφτανε για να καταλάβει το χρειάζεσαι.
Δοκιμάστε οπωσδήποτε: τα παραμύθια του δάσους, ζυμαρικά και φιλέτο με δαμάσκηνα.
Εμείς σίγουρα θα ξαναπάμε.
Άψογοι συνεχίστε έτσι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, tegosbill
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Για δεύτερη φορά βρέθηκα στον Βόλο και στο συγκεκριμένο εστιατόριο.
Κουζίνα εξαιρετική, μερίδες πολύ πλούσιες... όλα νόστιμα και το σερβις άψογο.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, _O5695OU
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε παραμονή ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ πιστευωντας βάση των κρητικών από το Tripadvisor ότι θα δοκιμάζαμε καλό φαγητά ,αλλά πραγματικά , ήταν σκέτη απογοήτευση.Ο σερβιτόρος μας πρότεινε λόγο ημερας γαλοπουλα γεμιστή. Λόγο τίς επαγγελματικής μου ιδιότητας (εστιατόρια 40 χρόνια ) πίστευα ότι θα μας σερβιραν την παραδοσιακή γεμιστή ,αντίθετος μας έφεραν , φιλέτο με σάλτσα κιμά από επάνω νομίζοντας ότι ήταν κάτι γκουρμέ .
Όχι , ΠΟΤΕ ξανά ,ούτε καν από το πεζοδρόμιο τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Sitia1965

Veggera Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Veggera Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!