Angeliki K

Υπέροχο γαμήλιο πάρτυ - άψογοι επαγγελματίες

Κριτική για: Domotel Ξενία Βόλος
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 7 Ιαν 2024
Κάναμε στο Ξενία το γλέντι του γάμου μας. Πάρα πολύ σωστοί επαγγελματίες. Πήγαν όλα πολύ ομαλά και την ημέρα του γάμου μας περάσαμε υπέροχα. Η υπεύθυνη εκδηλώσεων άκουγε τις επιθυμίες μας και προσπαθούσε να μας εξυπηρετήσει με το καλύτερο δυνατό τροπο. Το φαγητό ήταν υπέροχο, πήραμε το καλύτερο feedback από όλους τους καλεσμένους. Το προσωπικό φιλικοτατο και πάρα πολύ εξυπηρετικό. Εν ολίγοις το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 21 Ιαν 2024
Αγαπητή 0646angelikik
Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε μια τόσο ευγενική κριτική για την δεξίωση και το πάρτι του γάμου σας
Είναι φανταστικό να γνωρίζουμε ότι περάσατε υπέροχα και είμαστε πραγματικά ευγνώμονες για τα ενθουσιώδη σας λόγια.
Αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας, σύντομα.
Με τις καλύτερες ευχές μας
94 €
1.0 χλμ. από Domotel Ξενία Βόλος
Εστιατόριο
Βόλος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2023

Πολύ ωραίο μαγαζί με πολύ καλό σέρβις και φοβερά κοκτέιλ. Με μπουκάλι κρασί προσφέρουν κλαμπ σάντουιτς η πιατέλα φρούτων. Ο καφές ομως θέλει πραγματικά βελτίωση.Επιπλεον απαράδεκτο να καπνίζουν σε σημείο που δείχνει ασέβεια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να το επισκεφτείτε
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Maraki2023
Ο/η Domotel Xenia Volos, General Manager του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2024

Αγαπητή Maraki2023,
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και ειλικρινά εκτιμούμε τον χρόνο που διαθέσατε! Παράλληλα σας διαβεβαιώνουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη τα σχόλια όλων των πελατών μας, με σκοπό την άμεση διόρθωση του όποιου θέματος. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στους χώρους μας!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εμεινα!!!Πολυ ωραιο μεσα με τοπ σπα!!!
Παραλια δε λεει π.πολλα μην κανετε μπανιο εκτος ν πατε αριστερα.
Το εστιατοριο παρα πολυ ωραιο αξιζει να φατε.
Υπαρχει μεγαλη ευγενεια.
Τα δωματια με θεα ειναι πολυ ωραια.
Στα αρνητικα ο καθαρισμος,δε μας αλλαξανε πετσετες κ περιμεναμε 40 λεπτα να μας φερουν οταν ζητησαμε.Και την αλλη μερα ακουσα σε ενα ζευγαρι δεν αφησανε σαπουνι.
Θα πηγαινα παλι!!!
Η πισινα δε μ αρεσε που εχει εισοδο 6 ευρω για εκτος ξενοδοχειου.Γεμιζει κακο κοσμο.
Το μπαρ απιθανο.

Στα top.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
2  Ευχαριστούμε, GKalkanis
Ο/η Domotel Xenia Volos, General Manager του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ GKalkanis
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια! Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που απολαύσατε την εμπειρία διαμονής και διασκέδασης που προσφέρουμε στο Domotel Xenia Volos! Έχουμε σημειώσει τα σχόλια σας και τα εξετάζουμε ενδελεχώς προς βελτίωση των υπηρεσιών μας Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2023

Ωραίο ξενοδοχείο και τρομερό φαγητό στο εστιατόριο που είναι όξου, σι χτυπάει και το αεράκι καθώς και οι οσμές του Παγασητικού. Οι γεύσεις είναι καταπληκτικές. Μακαρόνια,σαλάτις, κουψιδάκια θκα τς. Αξίζει πουλύ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Jorge J
Ο/η Domotel Xenia Volos, General Manager του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ JorgeJ817,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που πήρατε τον χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι όταν οι επισκέπτες μας μένουν ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία μας.
Επιπλέον, τα συγχαρητήριά σας προς το εξυπηρετικό προσωπικό μας εκτιμώνται πολύ. Θα συγχαρούμε την ομάδα μας, ειδικά της κουζίνας, για την εξαιρετική εξυπηρέτησή σας.
Σας ευχαριστούμε ειλικρινά και πάλι για την θετική κριτική σας και τα ευγενικά σας σχόλια.

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2023

Μια καταπληκτική εμπειρία ήταν η διαμονή μας σε αυτό το ξενοδοχείο. Άρτιες εγκαταστάσεις, πεντακάθαρο, ευγενέστερο προσωπικό. Το πρωϊνό ποιοτικό και πλούσιο, η τεράστια πισίνα και ο περιβάλλον χώρος της ο,τι καλύτερο, η θέση του μαγική (νομίζεις πως βρίσκεσαι σε νησί), το πάρκινγκ άνετο και εύκολα προσβάσιμο. Με το σημείο ηλεκτρικής φόρτισης του αυτοκινήτου ολοκληρώνονται οι ανέσεις αυτού του καταλύματος. Ανυπομονούμε να το ξαναεπισκεφτουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, alinaandmike
Ο/η Domotel Xenia Volos, General Manager του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητή alinanadmike,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια! Είμαστε ενθουσιασμένοι που απολαύσατε την διαμονή σας και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε στο Domotel Xenia Volos! Επιπλέον, τα συγχαρητήριά σας προς το εξυπηρετικό προσωπικό μας εκτιμώνται πολύ. Θα συγχαρούμε την ομάδα μας για την εξαιρετική εξυπηρέτησή τους.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στον όμορφο Βόλο!

Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2023

Ωραία τοποθεσία, ευγενικό προσωπικο,
Πρωινο με αρκετές επιλογές, καθαριότητα δωματίου και εξωτερικών χωρων. Δωρεάν παροχές σπα (Χαμαμ σάουνα gym). Εύκολο parking. Εξωτερική πισίνα υψηλών προδιαγραφών. Το συνιστώ !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Γ

Αγαπητέ Η5805ΕEL_

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που πήρατε τον χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας και να καταγράψετε τα θετικά σας σχόλια. Είμαστε ειλικρινά χαρούμενοι όταν οι επισκέπτες μας μένουν ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία μας.
Αναμένουμε να σας εξυπηρετήσουμε και στην επόμενη επίσκεψη σας στον όμορφο Βόλο