Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 17/02/23
Hotels.com161 $
Priceline167 $
Trip.com315 $
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό ξενοδοχείο, άνετοι, λιτοί χώροι. Πολύ μικρή βεράντα. Σε πολύ καλό σημείο, που εξασφαλίζει πρόσβαση στην πόλη με τα πόδια. Στα συν το υπόγειο πάρκινγκ. Πρωινό καλό . Πληρώσαμε 95 ευρώ ένα δίκλινο δωμάτιο στο δεύτερο όροφο με θέα την πόλη και λίγο θάλασσα. Αν θέλετε να κινηθείτε στην πόλη με τα πόδια, είναι καλή επιλογή. Αυτά....

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, NinaLemnos
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πρέπει να κάνει αναβάθμιση Άμεσα !!! Είναι σε ένα από τα καλύτερα σημεία του Βόλου αλλά ο ανταγωνισμός έχει προχωρήσει μπροστά !!! Καθώς και ο Πόλη στο σύνολο της ! Το συγκεκριμένο δωμάτιο και το στρώμα το κρεβατιού … άβολο, δεν κατάφερα να ξεκουραστώ κάτι το οποίο έχεις πραγματικά ανάγκη ως ταξιδιώτης για επαγγελματικό σκοπό.
Το πρωσικό σε όλα τα επίπεδα άψογο και ένα μεγάλο μπράβο !!! (Να τα λέμε και τα καλά γιατί το αξίζουν !!!)

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, LouizosG
Ο/η Domotel Xenia Volos, General Manager του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2022

Αγαπητέ LouizosG,
Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση, για τα θετικά σας σχόλια για το προσωπικό μας αλλά και για τις παρατηρήσεις που κάνατε. Λυπούμαστε που η γενική εικόνα και εντύπωση της διαμονής σας δεν ήταν η καλύτερη. Τα σχόλιά σας έχουν ληφθεί σοβαρά υπόψη για την βελτίωση των υπηρεσιών μας.
Και πάλι ευχαριστούμε. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας.

Domotel Xenia Volos Team

Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για το καλύτερο ξενοδοχείο στο Βόλο, είναι δίπλα στο κέντρο της πόλης, πάνω στο κύμα, με πολύ φιλικό προσωπικό, εξαιρετικό σέρβις, άνετα και πλήρως εξοπλισμένα δωμάτια και καταπληκτικό πρωινό , σε λογικές τιμές για την ποιότητα των υπηρεσιών που προσφέρει, είναι η πρώτη μου επιλογή σε κάθε φορά που επισκέπτομαι την πόλη

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, dimitriosa680

Αγαπητέ Dimitriosα680,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική σας βαθμολογία! Είναι μεγάλη μας χαρά να γνωρίζουμε πως η εμπειρία σας στο Domotel Xenia Volos σας άφησε με πλήρη ικανοποίηση. Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στην επόμενη επίσκεψη σας στον όμορφο Βόλο.
Domotel Xenia Volos Team

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2022

Όμορφα διακοσμημένα, ευρύχωρα και πεντακάθαρα δωμάτια με καταπληκτική θέα. Υπερπλήρεις παροχές του ξενοδοχείου με άρτια οργάνωση. Άψογη και φιλική εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό και τη Διεύθυνση του ξενοδοχείου. Καταπληκτικό φαγητό (πρωινό - γεύμα) με μεγάλη ποικιλία επιλογών. Ιδανική τοποθεσία στην παραλία του Βόλου με δυνατότητα εύκολης και γρήγορης πρόσβασης στο κέντρο του Βόλου, το Πήλιο, κοντινές παραλίες, κλπ. Κάθε φορά που ερχόμαστε ανακαλύπτουμε και μία επιπλέον όμορφη πτυχή αυτού του ξενοδοχείου!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, 686alexandrosk
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2022

Κάναμε το γάμο μας στο Xenia Volos, και ήταν όλα υπέροχα! Το προσωπικό εξυπηρετικοτατο και ευγενέστατο, όλοι υπέροχοι! Απίστευτα καθαρός χώρος και ωραία διαμορφωμένος! Το φαγητό καταπληκτικό! Μείναμε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι, και από τους καλεσμένους ακούσαμε τις καλύτερες εντυπώσεις! Εννοείται θα τους συστήσουμε ανεπιφύλακτα για παρόμοιες εκδηλώσεις! Και επειδή παραμείνανε και το βράδυ στο ξενοδοχείο, τα δωμάτια πολύ ωραία, με όλες τις ανέσεις.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, _Z4239SR