Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το ξενοδοχειο στος 28/01 και ητανε πραγματικα το πιο γρηγορο check in και check out της ημερας!Εκανα κρατηση για δωματιο με διπλο κρεβατι,αντικρισα δυο μονα κρεβατια προχειρα ενωμενα προσπαθωντας να με πεισουν να μην ανησυχω γιατι θα μου τα μετατρεψουν σε διπλο αμεσα!Ο διαδρομος μυριζε εντονα μυρωδια υπονομου,απο το γυαλινο ανσανσερ ανεβαινωντας δεν εβλεπες εξω απο την βρωμια ουτε απο την τζαμαρια του δωματιου για τον ιδιο κατι αλλο τυπου spa φαγητο κτλ δεν προλαβα να δω διοτι εφυγα τρεχοντας παιρνοντας πισω την προκαταβολη των 114€ για δωματιο κατω των 70 σε αξια.Λυπαμαι

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Ευχαριστούμε, eutuxia1980
Η κριτική έγινε: 28 Ιανουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο επιπεδο εξυπηρέτησης. Απο την αρχη κιόλας οι ανθρωποι ηταν πολυ ευγενικοι και δημιουργουσαν μια ανετη και χαλαρη ατμοσφαιρα. Το δωματιο καθαρο και ανετο (μονοκλινο). Το σπα υπέροχο και πεντακαθαρο. Οι κοπέλες ποκύ ευγενικές, παροτι κατεβηκα χωρις ραντεβου :-/ . Το πρωινο πολυ καλό με πολλές ζεστες, κρυες και γλυκες επιλογες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, taxidiotis21
Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2022

Πολύ καλή επιλογή για Σαββατοκύριακο στον Βόλο.
Το πρωινό ήταν εξαιρετικό, ενώ η θέα από το δωμάτιο επίσης φοβερή.
Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, ειδικά η Ελένη στη rexeprion η οποία ήταν και πολύ εξυπηρετική. Η συμβουλή της να δειπνήσουμε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου η καλύτερη επιλογή για τον Βόλο. Το δε ριζότο καταπληκτικό και το προφιτερόλ ονειρικό!
Η διαμονή στο ξενοδοχείο συνέβαλε τα μέγιστα ώστε η εκδρομή στον Βόλο να είναι ακόμα πιο τέλεια!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, giannispQ294QV
Ο/η Giorgos Fridas, Γενικός Διευθυντής του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιανουαρίου 2022

Aγαπητέ πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Domotel Xenia Volos και για το χρόνο που διαθέσατε να συντάξετε την κριτική σας.
Σχόλια σαν τα δικά σας επιβραβεύουν την προσπάθεια μας να προσφέρουμε άριστες υπηρεσίες πέντε αστέρων δημιουργώντας ταυτόχρονα ένα φιλικό περιβάλλον για όλους τους επισκέπτες μας.

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας και πάλι και ευελπιστούμε να σας έχουμε κοντά μας στην επόμενη επίσκεψη στη πόλη μας.

Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2021

Ενα υπέροχο ξενοδοχείο.Δωματια ευρύχωρα με θέα τον Παγασητικό .Οι κυρίες της καθαριότητας των δωματίων ήταν ευγενέστατες.Το πρωινό ήταν εξαιρετικό.Ο μπουφές του Χριστουγεννιάτικου GALA ήταν πολυ εντυπωσιακός και πολύ πλούσιος. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού καθ 'ολη την διάρκεια της παραμονής μας ήταν πολύ καλή.Η κα Μαρία στη reception κέρδιζε τις εντυπώσεις με την απόλυτη γνώση του αντικειμένου της και με τις λύσεις της για κάθε ερώτημα ή θέμα που τυχ'όν προέκυπται .ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στο ανθρώπινο δυναμικό του ξενοδοχείου.Μπραβο σε όλες και όλους για όλα.Ευχαριστούμε,

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλεξτε δωμάτιο με θέα θάλασσα.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, IOANNISSKLIROS
Ο/η Giorgos Fridas, Γενικός Διευθυντής του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Δεκεμβρίου 2021

Αγαπητέ Ioannis Skliros,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Domotel Xenia Volos για την διαμονή σας και για τις υπηρεσίες του.
Τα σχόλια σας τιμούν την ομάδα του ξενοδοχείου μας και χαιρόμαστε πραγματικά που μείνατε ευχαριστημένος από την διαμονή σας.

Ευελπιστούμε να μας επισκεφθείτε και πάλι την επόμενη φορά που θα είστε στην πόλη του Βόλου.

Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2021

Πολύ ωραία τοποθεσία μπροστά στην Θάλασσα προς το τέλος της πόλης και σε 10-15 λεπτά με τα πόδια βρίσκεσαι στο κέντρο. Καθαρός και περιποιημένος χώρος, πλούσιο πρωινό σε μπουφέ. Ήσυχη και ξεκούραστη διαμονή. Ωραία και γευστικά πιάτα στο εστιατόριο του. Ευγενικό προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Alexandros B
Ο/η Giorgos Fridas, Γενικός Διευθυντής του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Δεκεμβρίου 2021

Αγαπητέ κύριε Μπόζα,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Domotel Xenia Volos και για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε την αξιολόγησή σας. Χαιρόμαστε πραγματικά που μείνατε ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες και το προσωπικό μας και θα είναι χαρά μας να σας ξαναυποδεχτούμε στο ξενοδοχείο μας.