Domotel Ξενία Βόλος
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Hotel Despotiko(Πορταριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Volos Palace Hotel(Βόλος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Xenia Palace(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Portaria Hotel(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Valis Resort(Αγριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Stevalia Hotel & Spa(Πορταριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Ερωφίλη(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Archontika Karamarlis(Μακρυνίτσα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Υπηρεσία δωματίου
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν τέλεια. Περιποίηση, προσωπικό , σέρβις. Τοποθεσία εξαιρετική, στο πρωινό το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και η καθαριότητα των δωματίων άψογη. Και το απόγευμα περνούσαν να ρωτήσουν αν θέλαμε κάτι. Χρησιμοποιήσαμε και τα σπα, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Μαρία Φ
Ο/η Christina C, Γενικός Διευθυντής του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Aγαπητή Μαρία Φ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Domotel Xenia Volos για τη διαμονή σας και για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας.
Tα σχόλια σας για την καθαριότητα, την κουζίνα μας το προσωπικό μας και γενικότερα για τη συνολική εμπειρία που αποκομίσατε από το ξενοδοχείο μας τιμούν ιδιαίτερα!

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Η θέση του μοναδική, περπατώντας παραλιακά φτάνεις στο κέντρο του Βόλου, χωρίς να το καταλάβεις. Η αίθουσα πρωινού όμορφη με θέα θάλασσα, το roof garden το ίδιο.
Αυτό που χρήζει άμεσης αντικατάστασης είναι τα στρώματα και τα μαξιλάρια και επίσης πρέπει να γίνει κάτι με την ηχομόνωση.
Το προσωπικό είναι ευγενικό και εξυπηρετικό.

Συμβουλή: ΌΧΙ το 205 και το 207 έχουν μισή θέα λόγω κατασκευής ( κολώνες).
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Spyros C

Aγαπητέ Spyros C,

Tα σχόλια σας για την κουζίνα μας, το πρωινό, το προσωπικό μας και γενικότερα για τη συνολική εμπειρία που αποκομίσατε από το ξενοδοχείο μας τιμούν ιδιαίτερα!
Επίσης σας ευχαριστούμε και για τα σχόλιά σας όσον αφορά στα στρώματα και μαξιλάρια. Το ξενοδοχείο μας διαθέτει διάφορους τύπους μαξιλαριών για να επιλέξετε αυτό σας ταιριάζει καλύτερα. Τα στρώματα που διαθέτουμε είναι ανατομικά παρολαυτά σας ζητούμε συγγνώμη για την όποια ενόχληση βιώσατε. Ευελπιστούμε στην επόμενη επίσκεψή σας να απολαύσετε ακόμη περισσότερο τη διαμονή σας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το Ξενία Βόλου παραμένει το καλύτερο ξενοδοχείο της περιοχής της Μαγνησίας μετά την ανακαίνισή του και την Ανάληψη του management από την εταιρεία δομοτελ αποτελεί το Στολίδι της περιοχής διαθέτει ένα Εξαιρετικό μπαρ στο roof garden στο τρίτο επίπεδο όμορφες γεύσεις στο πρωινό καθώς και ένα από τα καλύτερα σπα που έχω επισκεφθεί σίγουρα το Ξενία Βόλου θα είναι πάντα η πρώτη μου επιλογή όταν επισκέπτομαι την πόλη του Βόλου

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Alexandros N

Aγαπητέ Alexandros N,

Tα σχόλια σας για ξενοδοχείο μας πραγματικά μας χαροποιούν ιδιαίτερα, διότι το πρωταρχικό μέλημα της ομάδας μας είναι να βιώσετε μια εξαίρετη εμπειρία κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι στην καρδιά της πόλης ακριβώς μπροστά στη θάλασσα και με υπέροχη θέα! Το καλοκαίρι η πισίνα του είναι πραγματική όαση δροσιάς και όλο το χρόνο το σπα του είναι ο απόλυτος χώρος χαλάρωσης!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Anna K
Ο/η Christina C, Γενικός Διευθυντής του Domotel Ξενία Βόλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Φεβρουαρίου 2018

Aγαπητή Anna K,

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Υπέροχη τοποθεσία,εξαιρετική ανακαίνιση και με ιδιαίτερο γούστο διακόσμηση στα άνετα δωμάτια.Το μπάνιο εξοπλισμένο με οτιδήποτε ενδέχεται να χρειαστείτε.Σέρβις και προσωπικό ταχύτατο και πάντα με ευγένεια και χαμόγελο!.Το πρωινό καταπληκτικό.με ελληνικές παραδοσιακές γεύσεις και φρεσκότατα προιόντα!
Το σπα καταπληκτικό, ξεκουράζεσαι και γεμίζεις ευεξία με βιολογικά καλλυντικά!Σίγουρα η επιτυχία του ξενοδοχείου οφείλεται και στην Διευθύντριά του που δεν σταματούσε να γυρνά και να περιποιείται προσωπικά τους πελάτες.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Sissy P