Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline72 $
eDreams72 $
Agoda.com72 $
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα πρόσφατα, εξαιρετικό ξενοδοχείο, άμεση εξυπηρέτηση, με χαμόγελο και ευχάριστο περιβάλλον. Το προτείνω σε όλους και είναι το πρώτο σε προτίμηση μου.
Διότι είναι κοντά στην αγορά, παραλία και σε ότι άλλο χρειαστεί κάποιος.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, giochris78
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2021

Σε εξαιρετικό σημείο πάνω στην παραλία του Βόλου,value for money,απλά και λιτά δωμάτια,ευχαρίστως θα το προτιμούσα και πάλι.Το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, fotisf806
Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2021

Έμεινα ένα βράδυ με την κοπέλα μου. Το ξενοδοχείο είναι κεντρικό δίπλα στο λιμάνι του Βόλου, καθαρό και εξυπηρετικό προσωπικό!Στο μπάνιο υπήρχαν σαπούνια και είδη υγιεινής και το πρωινό ήταν ικανοποιητικό.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Vaggelispasias
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για επαγγελματικους λόγους για 1 ημέρα το δωμάτιο ηταν 3κλινο! Το κλιματιστικό λειτουργούσε με το ζόρι τα κλινοσκεπασματα φθαρμενα και βρώμικα επίσης τα στρώματα είχαν ένα περίεργο κενό με το κρεβάτι που δεν μπόρεσα να καταλάβω! Το δωμάτιο για 3κλινο μικρό και στενό! Επίσης το μπάνιο άθλιο οταν έκανες ντουζ η κουρτίνα κολλούσε επάνω σου με αποτέλεσμα να παλεύεις μαζί της τα θετικά ήταν ότι ο υπάλληλος ήταν φιλικός και επίσης δεν λειτουργεί το pos οπότε έπρεπε να τρέχουμε για μετρητά!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 281giorgosa
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι πολύ ευχαριστημένη και με το δωμάτιο και με την εξυπηρέτηση και την γρήγορη ανταπόκριση τους .! Είναι δίπλα στο λιμάνι κοντά του έχεις ψαροταβέρνες και Αλλά διαφορά μαγαζιά -καφέ- φαγητό .! Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα .!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, dwrap2019