“Τέλειο ...”
Κριτική για: Γλυκοστυλλας

Γλυκοστυλλας

Τρώω προφιτερόλ 50 χρόνια. είναι το αγαπημένο μου γλυκό και το μόνο που έχω να πώ είναι ότι άν δεν δοκιμάσεις προφιτερόλ απο το συγκεκριμένο ζαχαροπλαστείο, απλά δέν έχεις δεί τίποτα ! Είναι μοναδικό ...

Ευχαριστούμε, OberynMartel

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Γλυκαίνεται η ψυχη σου , απ τα φρέσκα και νόστιμα γλυκα τους. Η μυρωδιά μέσα στο ζαχαροπλαστείο σε προϊδεάζει για κάτι πολύ δυνατό , και όντως είναι , αφού θυμίζει παλιά ζαχαροπλαστεία με πρώτης ποιότητας υλικά. Ευγενικό προσωπικό που σε κατατοπίζει για όλα . Δοκιμάστε προφιτερόλ και Πάστες

Ευχαριστούμε, stevevardakas8
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

δεν εχω λογια να περιγραψω τα γλυκα του..δεν εχω δοκιμασει πιο γευστικα και φρεσκα γλυκα...προφιτερολ,τσουρεκι,τσιζκεικ...δε ξερεις τι να πρωτοδιαλεξεις...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, A584TT_
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ ωραίες και φρέσκες γεύσεις. Δοκίμασα πολλά γλυκά για να έχω ολοκληρωμένη άποψη , θα πρότεινα σίγουρα το πολύ καλό προφιτερόλ και μιλφέιγ. Ακολουθεί και η pavlova με ωραία φρούτα .
The choice is yours!

Ευχαριστούμε, Dimitrios6973
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετα μεγαλη ποικιλια σε γλυκα οχι ομως ιδιαιτερως ευγευστα. Μια μετρια προσπαθεια αντιγραφης του choureal της Θεσσαλονικης

Ευχαριστούμε, Dimitris C

Γλυκοστυλλας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας
Πορταριά, Βόλος

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Γλυκοστυλλας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.