Tripadvisor

“Εξαιρετικο”

Σταθμός Μεζεδοπωλείο
Περιγραφή: Το μεζεδοπωλείο Σταθμός στα Παλαία Βόλου σας περιμένει καθημερινά να απολαύσετε τα παραδοσιακά πιάτα της Ελληνικής κουζίνας και τους γευστικούς μεζέδες με τσίπουρο και κρασί.

Πολύ ωραιος χώρος, με άψογη εξυπηρέτηση και πολύ ζέστη φιλική ατμόσφαιρα. Το φαγητό υπέροχο, ήπιαμε καλό κραςί,φάγαμε κατσικάκι στην γάστρα και κότσι. Όλα τέλεια σίγουρα θα ξαναπάμε σύντομα.

Ευχαριστούμε, katedhimp

Πολυ ωραιο μαγαζι ! Καλο φαγητο και υπεροχο σερβις! Το προτεινω σε ολους να πανε να φανε ! Ενα απ τα ποιο καλα μεζεδοπωλεία που εχω φαει .

1  Ευχαριστούμε, Y241NUalexisg

Πολύ καλό φαγητό,ατμοσφαιρικό,προσιτές τιμές,γρήγορο σερβις και ποικιλία.Καλό και για παρέα αλλά και για ζευγάρια.

Ευχαριστούμε, N844MWgeorgep
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα ωραίο εστιατόριο με πιο οικογενειακό περιβάλλον θα έλεγα.. Διαθέτει ωραία πιάτα με καλές γεύσεις.. Προσωπικό ευγενέστατο και με άψογη εξυπηρέτηση.. Τιμές καλές.. Ξανά πήγαινα!

Ευχαριστούμε, poiotikos
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2020

Αν και στην αρχή μου φάνηκε περίεργο το "κοτόπουλο σαντορίνης" σαν ονομασία, όταν το δοκίμασα ήθελα να φάω και το πιάτο. Η σάλτσα του ήταν απίστευτη, τη σκουπίσαμε όλη με το χειροποίητο ψωμάκι που επίσης ήταν φανταστικό. Η "μπαλοτίνα" επίσης πολύ δυνατό πιάτο αλλά το κορυφαίο που πήραμε ήταν το κατσίκι με τη ρόκα τα ντοματίνια και το λιωμένο τυρί από πάνω. Το απίστευτο όμως ήταν που ο σεφ μας είπε τη συνταγή του όταν του είπαμε πόσο μας άρεσε και ούτε μας το έπαιξε κάποιος ούτε μας είπε το κλασσικό "αυτά είναι μυστικά της δουλειάς". Το σίγουρο είναι πως θα ξαναπάμε. Επίσης το κρασί ήταν πολύ καλό και γενικά το μαγαζί ήταν σοβαρό και κατάλληλο για αξιοπρεπή έξοδο στο Βόλο.

Ευχαριστούμε, _C2497KI

Σταθμός Μεζεδοπωλείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Σταθμός Μεζεδοπωλείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!