“Καλό αλλά με μεταπτώσεις”
Κριτική για: Τα Φιλαράκια

Τα Φιλαράκια
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πρόσφατα ξαναπήγαμε στα φιλαράκια και το μαγαζί ήταν πολύ καλό και με άψογη εξυπηρέτηση, αν και φίσκα.Σε παλιότερη επίσκεψη είχαμε απογοητευτεί και σε ακόμα παλιότερη ήταν καλός. Έχει μεταπτώσεις αλλά θα τον ξανατιμήσουμε.

Ευχαριστούμε, Manolis M

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το συνέστησαν οι κουμπάροι μας, και ειχαν απόλυτο δικιο!!
Καιτοι το καταστημα ηταν ασφυκτικά γεματο, ο ευγενέστατος κος Δημήτρης μας βόλεψε σε ενα τραπεζάκι, ωστε να απολαύσουμε τους ιδιαίτερους μεζέδες που προσφερει.
Αυτο ηταν το πρωτο που μας εκανε θετική εντύπωση!
Τα υπολοιπα θετικά, ηταν η γρηγορη εξυπηρετηση, το χαμογελο των σερβιτόρων, η ποικιλία των μεζέδων, το ποσο καλο ηταν το χύμα τσιπουρο τους και το οτι μας ρωτούσαν συνεχώς πως μας φαινεται και αν εχουμε καποιο παράπονο!!
Για τιμες δεν το συζητάω, με 2-3 τσιπουράκια απλα θα λέτε οτι τους "κλέψατε"..!
Ανυπομονώ να επισκεφθω ξανα τον Βολο, ωστε να ξαναβρεθω στα "Φιλαράκια"!!

Ευχαριστούμε, GeeGiannis
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλύτερα τσιπουράδικα σο Βόλο!! Φοβερή εξυπηρετηση, ολόφρεσκα και πλουσιοπάροχα μεζεδάκια, σουπερ τσιπουράκι!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, SofiaG24
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε ένα Σαββάτο βράδυ για να δούμε τα γνωστά τσιπουραδικα του Βόλου που λένε ότι είναι καλά και αξίζει να πας.. φτάσαμε στο μαγαζί και μας έβαλαν σε ένα τραπέζι όπου είχε και σόμπα δίπλα. Παραγγείλαμε τσίπουρο και κρασί και μας έφερναν μεζεδάκια (αν θυμάμαι καλά 5 πιάτα) μετα παραγγείλαμε και άλλα τσιπουρα και μας έφεραν αλλα τόσα διαφορετικα μεζεδάκια απο τα προηγούμενα τα οποία ήταν πάρα πολύ ωραία όλα.. εν' ολίγοις όσο πίνεις τόσο Τρως και σκας στο τέλος..

Ευχαριστούμε, Vivian M
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κλασικο βολιωτικο τσιπουραδικο με ποικιλια στους μεζεδες , γρηγορη εξυπηρετηση και λογικες τιμες. Νοστιμα πιατα, καλο τσιπουρο. Ελπιζω να βρειτε να κατσετε γιατι στις ωρες αιχμης γινετε ψιλοπανικος.

Ευχαριστούμε, Spiros F

Τα Φιλαράκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πορταριά, Βόλος

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Τα Φιλαράκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!