“Άξιζε την επίσκεψή μας!”
Κριτική για: Vinsanto Wine Bar - Restaurant

Vinsanto Wine Bar - Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 14 Απριλίου 2019

Σε ένα στενό της πόλης του Βόλου, βρίσκεται αυτό το μαγαζί. Η ατμόσφαιρα είναι πολύ φιλική, όπως και το service που είναι ανεπιτήδευτο. Το φαγητό πολύ καλό, οι μερίδες μεγάλες (μάλιστα ο σερβιτόρος μας προέτρεψε να αφαιρέσουμε κάποια πιάτα που πήραμε και είχε δίκιο!). Κέρασμα στην αρχή σούπες και κάτι στη μέση για το κρασί και κατόπιν τα πιάτα με τη σωστή σειρά και στο σωστό χρόνο. Ο λογαριασμός στο τέλος έκπληξη. Και επιτέλους άλλο ένα μαγαζί που δεν επιτρέπεται το κάπνισμα. Σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Eleni A

Η κριτική γράφτηκε 10 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί βρίσκεται ακριβώς απέναντι από τον χώρο εργασίας μας κ έτσι το επιλέξαμε για ένα χαλαρό κρασί μετά τη δουλειά. Μας αποζημίωσε απόλυτα για την κουραστική μας μέρα. Εξαιρετικός χώρος, προσεγμένος και καθαρός. Μοναδικά πιάτα για να συνοδεύσεις το κρασί σου που φαίνεται ότι δουλεύτηκαν με μεράκι. Τιμές λογικότατες. Μεγάλη λίστα για να διαλέξεις κρασί ποτήρι ή μπουκάλι ανάλογα με τα γούστα σου. Για το σέρβις δεν έχω λόγια. Σπάνιο να βρεις τόσο ευγενικό προσωπικό στον Βόλο που να 'ναι πρόθυμο ανα πάσα στιγμή να σε εξυπηρετήσει. Παιδιά μπράβο σας... βρήκαμε ένα από τα στέκια μας πλέον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, xristinastr90
Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη ποικιλία και για ολα τα γουστα στο κρασί. ΑΚΑΠΝΟΣ χώρος, το σημαντικότερο. Θα το επισκεφθούμε ξανά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, ElizaDim
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλά τα τσίπουρα αλλά σαν το καλό κρασί δεν έχει. Και πού θα το βρείτε στου Vinsanto την καβα. Πρέπει να πάς και πολύ καλό φαει θα φας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, spyridonk929
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, προσιτές τιμες, άψογη εξυπηρέτηση, μεγάλη ποικιλία στο κρασί, σίγουρα θα το ξαναεπιστεφτούμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, velzeboul

Vinsanto Wine Bar - Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Vinsanto Wine Bar - Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!