Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2016

Φρικτο δωματιο..πηγαμε 13 δεκεμβρη μεσημερι κ φυγαμε μεσημερι..καθολου θερμανση κ καθολου νερο..η κοπελα πολυ ευγενικη ενω ο ιδιοκτητης πολυ ειρωνικος..καθισαμε μονο μιση ωρα και μας πηρε κ 15 ευρω.πολυ παλια δωματια κ κρεβατια κ ζητησα να μας αλλαξει να μας παει σε ενα απο τα δωματια που φαινονται στις φωτο κ μου ειπε οτι δεν εχουν καμια διαφορα...απαραδεκτο..ουτε να το σκεφτεστε.πολυ κακο κ βρωμικπ

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ioanna360
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε σημερα μεσημερι και ΦΥΓΑΜΕ σημερα βραδυ.με μια 1η μάτια ατο δωμάτιο βρωμικο και το μπαλκόνι γεμάτο κουτσουλιές..το προσπεράσαμε.πηγαμε 1 βολτα κ γυρίσαμε πιο απογευμα.ηπαμε για ενα μπάνιο που ουτε καν ιδέα για ζεστό νερό!δεν το συνιστώ ουτε για 1 βραδυ έκτακτης ανάγκης..κατι απλό ψάχναμε για αυτο κλείσαμε αλλωστε και κει!απατη και η booking

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 312mariax
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καναμε μια διανυκτερευση σε τρικλινο με πρωινο στα 45€.
Καθαρα δωματια και αρκετη ησυχια.
Η κοπελα στην ρεσεψιομ μας συνοδευσε μεχρι τα δωματια μας.
Το πρωινο ηταν ικανοποιητικο και εχεις καποιες επιλογες.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Andreas M
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2016

Αν και αρκετά παλιό κατάλυμα,η τιμή ήταν πολύ καλή,το πρωινό εξαιρετικό και ο περιβαλλον χώρος πολύ καλός,τόσο ο κήπος όσο και η πισίνα.Πολύ κοντά στη πόλη του Βόλου,αλλά σε ήσυχο μέρος που προσφέρεται για χαλάρωση

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Kostas i
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2016

Χρειάζεται ανακαίνιση , είναι παλιό ,παλιά τηλεόραση παλία παράθυρα , το μπάνιο σχεδόν τραγικό,το παράθυρο χωρίς σίτα με αποτέλεσμα λόγω εποχής να μην μπορείς να το αφήσεις ανοιχτό, το ψυγειάκι δυστυχώς η πόρτα του δεν εκλεινε καλά .
είχε όμως καλό πρωινό εκτός του καφέ ο οποίος δεν πινόταν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, Tsiklea