“Αν κι όχι λάτρης του ψαριού, μου άρεσε το sushi!”
Κριτική για: Noodle's

Noodle's
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2018

Πήγα στο συγκεκριμένο μαγαζί γιατί ήθελα να δοκιμάσω sushi. Αν και δεν είμαι λάτρης του ψαριού, γευστικά ήταν αρκετά καλό, δηλαδή, ένας λάτρης των sushi, θα ξετρελενόταν (άλλο αν εμένα δεν είναι του στιλ μου το sushi, απλα ηθελα να δοκιμασω για πρωτη φορα). Εντύπωση μου έκανε η ποικιλία. Έχει όλα τα ήδη sushi και επίσης έχει γενικότερα μια ευρεία ποικιλία σε ασιάτικα πιάτα. Φυσικά δεν είναι κι ό,τι πιο φθηνό, όπως όλα τα ασιάτικα άλλωστε, όμως αξίζει! Χόρτασα με τέσσερα κομμάτια sushi, ήταν τόσο χορταστικό! Και η παρουσίαση του πιάτου υπέροχη! Θα ξαναπήγαινα με τα χίλια!

Ευχαριστούμε, Greek D

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018

Μέτριο συμπαθητικό φαγητό, ωστόσο οι τιμές είναι λίγο υψηλές ενώ τον τελευταίο χρόνο τις ανέβασαν προς τα πάνω.

Ευχαριστούμε, Esmerald23
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2018

Γρήγορο φαγητό , άμεσης παρασκευής σε κεντρικό σημείο του Βόλου ( έχει και τραπεζάκια ) .Καλό και ευγενές το προσωπικό . Καλά υλικά παρασκευής των πιάτων που διαθέτουν . Μια πρόχειρη λύση .

Ευχαριστούμε, STELIOS K
Η κριτική γράφτηκε 1 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζήτησα συγκεκριμένο νουντλ σε πακέτο και ήρθε ότι να ναι. Ούτε κατάλαβαν την παραγγελία που ζήτησα αλλά ούτε την διόρθωσαν. Ποσότητα φαγητού (κοτοπουλου)στα νουντλ ελάχιστη και τιμή στα ύψη. Δεν την ξαναπαταω. Τελευταία φορά. Προτιμώ πλέον τα κνορ και ας είναι πιο χαλια. Έλεος!!!

Ευχαριστούμε, maverics2016
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

χρόνια πελάτης. διαπίστωσα ότι η ποιότητα και η γεύση των πιάτων έχει μειωθεί. κρίμα το μοναδικό οριενταλ εστιατόριο στην πόλη....

Ευχαριστούμε, Emily M

Noodle's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας
Πορταριά, Βόλος

Άγιος Λαυρέντιος, Βόλος

Μακρυνίτσα, Βόλος

Noodle's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!