Tripadvisor
Βόλος
Αναζήτηση

“Πολύ όμορφος χώρος με πολύ όμορφες γεύσεις ”
Κριτική για: Ιπποκαμπος

Ιπποκαμπος
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος με πολύ ωραίες γεύσεις
Ευγενικό προσωπικό στην επόμενη μου επίσκεψη θα το ξανά προτιμήσω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, stergiosmag

Πολύ ωραίο μαγαζί με ευγενικό και προθυμο προσωπικό. Όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε ήταν νοστιμα (και τα δοκιμάσαμε σχεδόν όλα), το κόκκινο κρασί τους ήταν επίσης πολύ ωραίο. Θα ξαναπεράσουμε μια βόλτα σύντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, vassileioso
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019

Όλα ήταν υπέροχα, γευστικά και νόστιμα. Η διακόσμηση ήταν καταπληκτική, η θέα ήταν μαγευτική, ο χώρος ήταν μεγάλος και τακτοποιημένος. Το WC ήταν πεντακάθαρο καθ' όλη τη διάρκεια που βρισκόμασταν εκεί. Οι σερβιτόροι ήταν ευγενέστατοι και μας βοήθησαν όταν χρειαστήκαμε κάποιες έξτρα πληροφορίες σχετικά με το μενού. Τόσο η οικογένεια μου, όσο και εγώ ο ίδιος το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, gerasimosal3
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε υπέροχα ! Όλα ήταν προσεγμένα και πολύ νόστιμα .Μείναμε καταενθουσιασμένοι με την διακόσμηση και την ευγένεια του προσωπικού .Σίγουρα θα το επισκεφτούμε πολυ σύντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _X6019BY
Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Με την οικογένεια μας φάγαμε υπέροχα μαγειρευτά , σαλάτες και ορεκτικά.Το προσωπικό είχε σαν κύριο σκοπό του να μας κάνουν να νιώσουμε σα να είμαστε σπίτι μας. Σας ευχαριστούμε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, _O8630AM

Ιπποκαμπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βόλος, Περιοχή Μαγνησίας

Ιπποκαμπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!