“Απλα τελειο!!!”

Το Τσικάλι
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το συγκεκριμενο εστιατοριο με σκοπο να δειπνησουμε με τους συνεργατες μου...τα πιατα και οι γευσεις τους μας αποζημιωσαν πληρως...τα χοιρινα φιλετακια με λεμονατη σως,το μπιφτεκι γεμιστο με ψητα κρεμμυδια και σως πιπεροριζας ηταν το κατι αλλο!!!
Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, Maria RaFaela S

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στα Τρικαλα και θέλαμε να φαμε κατι πιο ξεχωριστό απο ψητό κρέας. Ετσι λοιπον ρωτήσαμε και μας πρότειναν Το Τσικαλι και ειμασταν πολυ τυχεροί που τους ακούσαμε. Ειμασταν μεγαλη παρεα, δοκιμάσαμε αρκετα πιάτα γιατι το μένου τους καλύπτει και τον πιο ιδιοτροπο.... Απο τις σαλάτες όπως η Κρητική και η Τσικαλι, απο ορεκτικά οπως απακι, ψητά τυριά, τυροκεφτεδες, μελιτζάνες γεμιστές(τις προτείνω ανεπιφύλακτα), φέτα σαγανάκι με μελι κ σουσάμι ή γραβιέρα σαγανακη με μελι ,καρύδι και θυμάρι και πολλα ακομη... Ηταν ολα υπεροχα!!!! Απο τα κυριως... Δεν σας λέω τιποτα!!! Χα!!! Πρεπει να τα δοκιμάσετε μονοι σας για να καταλάβετε!!!!
Το προσωπικο φιλικοτατο και θα ξαναπάμε σιγουρα και το εχουμε πει και σε ολους τους φιλους, γνωστούς μας!!!!
Μπράβο σας και πάλι μπραβο σας εκεί στο Τσικαλι!!!!!

Ευχαριστούμε, Mariagiannhs
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυσανάλογα ακριβό σε σχέση με τα πιάτα και το σέρβις. Αιχμή του δόρατος η κρητική κουζίνα. Τίποτα το ιδιαίτερο.

Ευχαριστούμε, nikolakisman
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, ιδιαίτερες γεύσεις με πολύ καλό service !!! Ζεστό περιβάλλον .Μας άρεσε πάρα πολύ το κότσι το χοιρινό με δενδρολίβανο κ πορτοκάλι!!!

Ευχαριστούμε, chrisa c
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μερικές φορές η αξιολόγηση ενός μαγαζιου συναρτάται με το τι προσδοκίες σου έχεις δημιουργήσει η σου έχουν δημιουργήσει ... ειναι μια καλή προσπάθεια ταβέρνας με άψογη εξυπηρέτηση και ικανοποιητικες προς μεγαλες μεριδες , αρκετά φθηνά , εμάς μας φάνηκε τσάμπα σε σχέση με αλλά μέρη που έχουμε επισκεφτεί , στο τέλος μας πρόσφεραν και γλυκό !!!

Ευχαριστούμε, kavoumicha

Το Τσικάλι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Τρικάλων

Το Τσικάλι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!