“Εξαιρετικο!!!”
Κριτική για: Dipylo

Dipylo
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οτι φαγητο και να πηραμε ηταν εξαιρετικο. Αν και ειχε παρα πολυ κοσμο εξυπηρετηθηκαμε αμεσως . Το σερβις του πολυ καλο γρηγορο κ ευγενικο. Οι τιμες πολυ καλες εως κ χαμηλες. Εμεις παντως αν ξαναπαμε τρικαλα εκει θα παμε με κλειστα τα ματια!

Ευχαριστούμε, provatadionisia

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Σε κεντρικό σημείο και με μεγάλο συναγωμισμό είναι από τις καλύτερες επιλογές για το κέντρο των Τρικάλων ,Σαλάτες, σουτζουκάκια, ψητά της ώρας και ωραίους λουκουμάδες στο τέλος !

Ευχαριστούμε, Bakis P
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα μαγαζιά σιτησης των Τρικάλων στα Μαναβικα....όλα εκεί μου αρέσουν παραπολυ και ας είναι μικρός ο χώρος μέσα και ας μην βρίσκουμε κάποιες φορές τραπέζι να κάτσουμε....πολύ καλό φαγητό....πολύ καλά ψητά....μεγάλη ποικιλία σαλατικων, ορεκτικων κλπ.κλπ.αψογη εξυπηρέτηση,φιλικό περιβάλλον αν και ξένοι εμείς νιώθουμε σαν νάναι οι φίλοι μας που βλέπουμε μετά από πολύ καιρό....οι γεύσεις πολύ ικανοποιητικες για τα γούστα μου και η ποιότητα εξαιρετική....οι τιμές προσιτές....η καθαριότητα βασικό κομμάτι για μια ταβέρνα που όντως δεν έχει να πει κάνεις κάτι αρνητικό....όλα πολύ καλά ναι....

Ευχαριστούμε, Στελλα Μ
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στην καρδιά των μαναβικων μια επιλογή για περιποιημένο φαγητο.
Ωραίο και παραδοσιακό περιβάλλον!
Απλο και νόστιμο φαγητο !!!

Ευχαριστούμε, evaki_88
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο περιβάλλον, ποιοτικό φαγητό , αψογο και γρήγορο σέρβις! Σίγουρα σε επόμενη βραδινή εξοδο μου θα το προτιμησω.

Ευχαριστούμε, kouv1961

Dipylo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Τρικάλων

Dipylo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!