“Ποικίλα κρεάτων και επιλογών !!”
Κριτική για: Palia Istoria

Palia Istoria
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε τα Τρίκαλα το τριήμερο των φώτων και μας πρότειναν από διαφορά μαγαζιά της πόλης να φάμε στη συγκεκριμένη ταβέρνα.Εμείς πήγαμε διστακτικά χωρίς να ξέρουμε αλλά τελικά μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι.Μεγάλος κατάλογος ποικιλία πιάτων και κρεάτων με ιδιεταιρες επιλογές ακόμα και σε σπάνια κρέατα.Εν τελεί τα πιάτα ήταν ολα πεντανοστημα χωρίς να μπορώ να ξεχωρίσω,το προσωπικό ευγενικό και γρήγορο και μας κέρασαν και παγωτακι για επιδόρπιο.θα το ξανά επισκεφτευτουμε χωρίς δεύτερη σκέψη στην επόμενη στάση μας στα Τρίκαλα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, 145dimitrisa

Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2022

Υπέροχο φαγητό, απόλυτος επαγγελματισμός, τέλεια εξυπηρέτηση. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο, όπως και ο ιδιοκτήτης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Inspire586437
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω θα ικανοποιήσει και τον πιο απαιτητικό πελάτη . Μεγάλες νόστιμες μερίδες σε προσιτές τιμές , ποικιλία στον κατάλογο . Άριστη εξυπηρέτηση και φιλικό προσωπικό . Δεν έχω να προσάψω τίποτα το αρνητικό !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
1  Ευχαριστούμε, Kostas M
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2022

Το γεύμα υπέροχο μεγάλες μερίδες και ωραίες γεύσεις παρόλο που είχαν πολλή δουλειά ήταν πολλή φιλόξενοι και γρήγοροι στο σερβις

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Theodor60
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ολα τα πιατα ηταν πολυ γευστικα και πολυ ωραια διακοσμημενα
Η σαλατα "παλια ιστορια" ειναι φανταστικη, πρωτοτυπη και δροσερη.
Στα συν του, το παγωτακι που φερνει στο τελος για γλυκακι
Εξυπηρετικο προσωπικο και ωραιος χωρος με ωραια μουσικη

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, Anna7854

Palia Istoria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Τρικάλων

Palia Istoria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!