“Μέτριο!”
Κριτική για: Το Χάνι

Το Χάνι
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε σε μέρα με πολύ κόσμο οπότε χρειάστηκε να περιμένουμε για να κάτσουμε. Ωστόσο όταν ήρθε η σειρά μας έβαλε κάποιους άλλους που μόλις ήρθαν γιατί ήταν περισσότεροι. Χρειάστηκε να γκρινιαξουμε για να μας δώσουν προτεραιοτητα. Αρκετά αργή εξυπηρέτηση ακόμα και δεδομένου της ημέρας(ανήμερα των φώτων). Και τα κυρίως πολύ μέτρια. Ίσως οφείλεται στην εορταστική μέρα αλλά δεν το συνιστώ.

Ευχαριστούμε, Κοσμάς Π

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017

Το εστιατόριο βρίσκεται σε μικρή απόσταση από τον μύλο των ξωτικών και την ημέρα που το επισκφθήκαμε είχε πολύ κόσμο και το προσωπικό έτρεχε για να προλάβει να εξυπηρετήσει τους πελάτες. Το φαγητό ήταν πολύ καλό αλλά οι τιμές είναι λίγο ακριβές σε σχέση με τα μαγαζιά στα μανάβικα.

Ευχαριστούμε, KONSTANTINOSAthens
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οικογενειακη βολτα, μου αρεσαν πολυ τα πιατα τους, γλυκαδια παναρισμενα, συκωτι ψιλοκομμενο, λιγο μπαχαρι χρειαζοταν η t-bone γιατι ηταν λιγο ανοστη. Εξαιρετικο σερβις και ευγενικο προσωπικο. Προφανως κ θεωρω οτι ειναι απο τα πιο ωραια στην πολη, με ζεστο εσωτερικο κλιμα κ διαθεση.

Ευχαριστούμε, spikee2200
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σπάνια πιάτα όπως κεμπάπ πρόβιο, μοσχαροκεφαλές ψητή στο ξυλόφουρνο αλλά και κλασσικά πιάτα , όλα τέλεια , περιβάλλον μοναδικό , λίστα κρασιών επίσης

Ευχαριστούμε, _U2525LM
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικό και άμεσο σέρβις από το προσωπικό.
Ήταν πολύ επεξηγηματικοί σε ό,τι τους ρωτήσαμε.
Στην ερώτησή τους αν είναι όλα οκ,με το που τους είπαμε ότι θα προτιμούσαμε πιο βρασμένα τα λαχανικά της σαλάτας που είχαμε σχεδόν τελειώσει,μας πήρανε το πιάτο και μας φέρανε νέα σαλάτα πιο βρασμένη.
Πολύ ωραία ατμόσφαιρα,με 2 τζάκια να καίνε.
Οι τιμές,πάρα πολύ λογικές,εξαιρετική σχέση value for Money.
Είναι κατανοητό γιατί το μαγαζί είναι γεμάτο...

Ευχαριστούμε, gekoss1

Το Χάνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Τρικάλων

Το Χάνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!