Ληθαίον Hotel
Hotel Padelidaki(Τρίκαλα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Aipytos Guesthouse(Τρίκαλα)
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό δωμάτιο...Σε πολύ καλή τοποθεσία που σου επιτρέπει να κίνησε στην πόλη άνετα με τα πόδια...Το πρωινό ήταν εξαιτρετικο...Ομως το μπάνιο είναι πάρα πολύ μικρό ...Χρειάζεται μερική ανακαίνιση το δωμάτιό.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Aphrodite1982
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ταξιδεύω δύο δεκαετίες σε Ελλάδα και Ευρώπη αλλά στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο εγώ,η γυναίκα μου και τα δύο μου παιδιά ζήσαμε τη χειρότερη ταξιδιωτική μας εμπειρία.ενω ειχαμε κλείσει ένα τετρακλινο δωμάτιο για δύο διανυκτερεύσεις,μετά το πέρας της πρώτης διανυκτερευσης,υπάλληλοι του ξενοδοχείου μπήκαν στο δωμάτιο μας χωρίς να το γνωρίζουμε μαζεψανε τα πράγματα μας και τα κατεβασανε στη ρεσεψιόν ισχυρίζοντας ότι είχαμε κλείσει το δωμάτιο μόνο για μια διανυκτερευση.κυριολεκτικα μας πετάξανε σαν τα σκουπίδια.εν τω μεταξύ μέσω ηχογραφημενης κλήσης(εφαρμογή του κινητού μου) του απέδειξα ότι τους είχαμε ζητήσει δωμάτιο για δύο διανυκτερευσεις αλλά παρέμειναν ανέκδοτοι αναγκάζοντας μας να εγκαταλείψουμε το ξενοδοχείο.το μετανιώνω ήδη που δεν κάλεσα την αστυνομία για να λυθεί η παρεξήγηση.μακρυα από αυτό το ξενοδοχείο.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
6  Ευχαριστούμε, Κωστας Κ
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε σε ενα δίκλινο με 2μόνα κρεβάτια, είχε άνετο στρώμα και μαξιλάρι.ειχε ψυγείο και κουβέρτες!το κλιματιστικό ζεστανε πολυ καλά το χώρο!το μπάνιο ήταν καθαρό!το καλύτερο ήταν η θέα απο το μπαλκόνι διότι βλέπεις το ποτάμι και τις γέφυρες!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, fotinitsi
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017

Υπέροχη τοποθεσία.Σε κεντρικό σημείο των Τρικάλων προσφέρει εύκολη πρόσβαση στα περισσότερα σημεία της πόλης!Τα δωμάτια στην πρόσοψη προσφέρουν θέα στον ποταμό Λιθαίο!Συμπαθητικό το δωμάτιο,στενόχωρο το μπάνιο....Το προσωπικό θα μπορούσε να είναι καλύτερα ενημερωμένο σχετικά με δραστηριότητες στην πόλη ή διευθύνσεις!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, amazing008
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ειναι σε αριστη τοποθεσια πανω ακριβως απο τον ομώνυμο ποταμο και διπλα στο κεντρο της πολης.παρα πολυ ωραιο,καθαρο και ανετο το δικλινο δωματιο που κλεισαμε με ανετο κρεβατι,επιπεδη τηλεοραση,ευρυχωρο μπανιο και πολυ καθαρο.εχει και καποιες θεσεις παρκινγκ αλλα γενικα βρισκεις γυρω γυρω σχετικα ευκολα.πολυ καλο πρωινο και ωραιο σαλονι με μπαρ και τηλεοραση με nova και ote tv.πολυ εξυπηρετικοι ολοι οι υπαλληλοι,θα το συνιστουσα ανεπιφυλακτα και σιγουρα θα το επισκεφτουμε ξανα.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Dimitris K