“Άπειρη παρασκευάστρια”
Κριτική για: Μποέμ

Μποέμ

Παραγγέλνω κρέπα, Βάζει να ψηθεί. Πριν γίνει από τη μια μεριά, προσπαθεί να τη γυρίσει, διαλύεται, την πετά. Προσπαθεί να καθαρίσει την εστία. Βάζει δεύτερη. Τα ίδια, πριν ψηθεί, προσπαθεί να την ξεκολλήσει, διαλύεται. Φεύγω και μου λέει, περιμένετε να ζεσταθεί το μάτι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, stelios s

Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέπτες στην Λάρισα και μια φίλη μου λεει, " να πας να φας κρεπα στη Μποεμ. Είναι λίγο μικρή κρεπα αλλα πεντανοστιμη. Πήραμε κρεπες σοκολάτα μπισκότο και ήταν θαύμα. Αξίζει.

Ευχαριστούμε, georgeg86
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Γευση κρεπας 7/10.(θα εβαζα 8 εαν το φυλλο δεν ηταν τοσο ξεροψημενο).
Προσωπικο κουρασμενο και χωρις θεληση να εξυπηρετησει (ζητησα διευκρινηση για την xl κρεπα ενω ειχα παραγγείλει την κανονικη ηδη, οταν μετα την διευκρινηση ζητησα να αλλαξει σε xl μου αρνηθηκε με την προφαση οτι εχει ηδη βάλει το φυλλο ελα ομως που περιμεναν αλλα 5-7 ατομα για παραγγελια σε ενα εκ των οποιων θα μπορουσε να δωσει το «φυλλο»).
Να θες δηλαδη να δωσεις παραπανω χρήματα και να στο αρνουνται. Πληρωνω ετοιμαζεται η κρεπα μου και με ρωτα εαν την θελω χερι η πακετο του απαντω πακετο και την βαζει σε ενα κουτι και μου την πετα στον παγκο ετσι χωρις να ρωτησει εαν χρειαζομαι σακουλα.
Καταλαβαινω οτι δεν ειναι ολες οι μερες ιδιες αλλα δεν μπορεις να φερεσαι ετσι στους πελατες σου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, tsibidasa
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολύ κακό μαγαζί με αγενέστατο προσωπικό δίχως καμιά όρεξη να σε εξυπηρετήσουν!! Η κρέπα άθλια και οχι αυτή που είχαμε παραγγείλει εξ αρχής!! Μόνο ο ντελιβεράς μας μίλησε ευγενικά και τον ευχαριστούμε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
2  Ευχαριστούμε, 271vasilisb
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Top κρεπες!! Ειναι χορταστικες, μεγαλες και πεντανοστημες!! Θεωρω η καλυτερη κρεπερι αυτη τη στιγμη στη πολη της Λαρισας!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, mariaapostolidou

Μποέμ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάρισα, Περιοχή Λάρισας

Μποέμ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!