“Μην φατε θαλασσινα!”
Κριτική για: Λαδοφάναρο

Λαδοφάναρο
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεκτο καταστημα.
1. Σε ωρα μη αιχμης πολυ αργο service.
2. Τα "Καλαμαρακια τηγανητα" ηταν ατηγανιστα.
3. Το "χταποδι στα καρβουνα" δεν ηταν ουτε καν ψητο αλλα ουτε και χταποδι αλλα κατι που του εμοιαζε. Με πολυ κακη γευση που σου αφηνε μια "μεταλλικη" επιγευση. Εννοειται οτι το γυρισαμε πισω!
4. Ο σερβιτορος που το πηρε πισω δεν μας ρωτησε καν αν θελουμε να μας το αντικαταστησει.
5. Ζητωντας τον λογαριασμο μας ηρθε ενα αλλο χταποδι εξισου χαλια με το πρωτο.
Ο σερβιτορος το ξαναπηρε πισω φυσικα.
Στο λογαριασμο ειχανε χρεωσει το "χταποδι" με 12€... Εξαφανισμενος και ο υπευθυνος ο οποιος θα επρεπε να μας ρωτησει, εστω και τυπικα για το κακο πιατο.
6. Κουβερ (αυτο που ειχε καταργηθει) 0.50€ το ατομο και εμφιαλωμενο νερο με το ετσι θελω, ενος λιτρου με 1€...
7. Πληρωμη με POS αλλα αδυνατω να καταλαβω γιατι δεν με αφησαν να παρω μαζι μου το χαρτι του μπλοκ παραγγελιας...

1  Ευχαριστούμε, Νικ Π

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Καμμια φορά όταν έχει κόσμο είναι πολύ δύσκολο να εξυπηρετηθούν όλοι οι πελάτες αλλά αυτό δεν έχει καμμια σημασια γιατι τα φαγητα ειναι πεντανοστοιμα!

1  Ευχαριστούμε, Maris M
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018

Εστιατόριο στο φρούριο στην πλατεία Λαμπρούλη. Πολύ καλό φαγητό,μεγάλες μερίδες,καλή εξυπηρέτηση. Και για καλοκαίρι και για χειμώνα είναι μια καλή επιλογή.

Ευχαριστούμε, VIVIIATRO
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μέτριο φαγητό αλλά πολύ μεγάλες ποσότητες. Πήραμε κοντοσούβλι κοτόπουλο και χοιρινό, ήταν νόστιμα,οι πατάτες κατεψυγμένες. Τα μπιφτέκια γεμιστά είχαν μια άσχημη γεύση, δεν ξέρω τι. Οι πανσετες μπορούσαν και καλύτερα και η σαλάτα τίποτα σπουδαίο. 1φορα έκανα το λάθος να πάω, 2η δεν πιστεύω.

1  Ευχαριστούμε, arislarisa
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας ζεστός χώρος, πολυ καλή εξυπηρέτηση, και φυσικά είχε επιτυχία στο τρίπτυχο ποιότητα, ποσότητα και καλές τιμές σε όλα τους τα πιάτα! Πήγαμε μεγάλη παρέα και μείναμε όλοι ευχαριστημένοι... Υπέροχο το κρασάκι τους...

Ευχαριστούμε, Βασιλης Χ

Λαδοφάναρο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάρισα, Περιοχή Λάρισας

Λαδοφάναρο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!