Η κριτική έγινε: 18 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η λεξη αθλιο ειναι λιγη να περιγραψει την πραγματικη εικονα.θυμηζει οικο ανοχης.. δεν νομιζω να εχει αδεια απ τον εοτ.Ουτε απ εξω να μην περασετε.
Η βρωμα ειναι παντου εντονη.δεν υπαρχει ειδικη πινακιδα πισω απο την πορτα(τιμη πορτας).δεν υπαρχει κατι που να θυμιζει ξενοδοχειο.χειροτερο κι απο hot spot.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, AthensDave
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2017

Πιθανεστατα η χειροτερη εμπειρια μου σε ξενοδοχειο.
Το δωματιο μετριο προς κακο, χωρις μινι μπαρ για τα βασικα οπως νερο, οι διαδρομοι καταθλιπτικοι και αφιλοξενοι
Το χειροτερο κομματι ομως ηταν η επιτεδευμενη παραπληροφοριση και ασυνενοησια μεταξυ εμων και του ξενοδοχου, ο οποιος χωρις κανενα ενδιαφερον για την οικονομικη μας κατασταση, την οποια και του γνωστοποιησαμε, μας χρεωσε μια παραπανω νυχτα εν αγνοια μας...
Πραγματικα απαραδεκτο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, LoukasStam
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017

Ό,το πιο άθλιο έχω ζήσει από θεμα διαμονής....Πενταβρώμικο πάτωμα,τουαλέτα με άρωμα έντονης τσίκνας,τοίχοι με λεκέδες πιθανόν γενετικού υλικού....!!!!, ντουζιέρα από άσπρη μαύρη, δερμάτινη πολυθρόνα που κολλάς έμπολα με το που καθίσεις,στρώμα του '70 εννοείται χωρίς υπόστρωμα ή υποσέντονο,αράχνες παντού,γδαρμένοι τοίχοι και πόρτες..
Για λουκέτο!!!Κλείστε το...2017 έχουμε

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
3  Ευχαριστούμε, 265kikhk
Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2016

Δυστυχως δεν ηταν και τοσο καλη η διαμονη μας γιατι το κρεββατι αν και διπλο ηταν μικρο, αλλα αυτο που ηταν ανυποφορο ηταν η φασαρια απο την εκκλησια, περνουσε κοσμος απο τον πεζοδρομο και ακουγαμε τα παντα. Τα σεντονια δεν ηταν καθαρα και στην τουαλετα δεν ειχαν αλλαξει την σακουλα απο τον καδο. Το wifi ηταν δωρεαν, πολυ θετικο. Ο ρεσεψιονιστ ηταν ευγενεστατος αλλα αυτο δεν αρκει για μια καλη διαμονη.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
5  Ευχαριστούμε, sofitapiha