Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2018

Επιλέξαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για την φιλοξενία των καλεσμένων του γάμου μας και δυστυχώς η συνεργασία μας ήταν στο σύνολό της μια ατυχής και απογοητευτική εμπειρία.
Το βασικό πρόβλημα εστιάστηκε στο προσωπικό του ξενοδοχείου το οποίο έδειξε αδυναμία στην διαχείριση μίας τέτοιας διοργάνωσης ενεργώντας με πλήρη έλλειψη επαγγελματισμού.
Τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας καθώς και η προσωπική μας εμπειρία κάθε άλλο παρά ευχάριστη θα μπορούσε να χαρακτηριστεί.
Αξίζει να σημειωθεί ότι επικοινώνησα με το ξενοδοχείο ζητώντας να με καλέσει κάποιος υπεύθυνος για να διευθετήσουμε όσα ζητήματα είχαν προκύψει κατά την παραμονή των φιλοξενούμενων μας στο ξενοδοχείο, κάτι το οποίο δεν έγινε ποτέ.
Σίγουρα δεν θα το πρότεινα σε κανένα ζευγάρι το οποίο θα ήθελε να φιλοξενήσει τους καλεσμένους του αξιοπρεπώς.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, KonstantinaK
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κεντρικότατό σημείο ,εύκολα προσβάσιμο με το αυτοκίνητο με ιδιαίτερα ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό .
διαθέτει δωρεάν πάρκινγκ ακριβώς κάτω από την ρεσεψιόν , να κάνεις τα πάντα περπατώντας μιας και είναι ακριβως στο κέντρο της αγορας .
Η ιδιαιτερότητα του έγκειται στο ότι έχει τοιχογραφίες χειροποίητές σε μεγάλες επιφάνειες τοίχων όπως και μια ιδιαίτερα καλογουστη reception .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, mariapasxalidou
Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2018

Μείναμε δυο βράδια και ο λόγος που πηγαμε ήταν για αθλητικές δραστηριότητες. Ασχολούμαι με το χώρο του τουρισμού και μπορώ να κρίνω αν κάποιος θα πρέπει να δουλευει σε αυτον. Η κυρία στη ρεσεψιον με τα μαυρα μαλλιά και τα γυαλιά ήταν παρα πολύ αγενής και φαινοταν οτι δεν ηθελε να μας εξυπηρετήσει μόλις φτάσαμε με την ομάδα μου. Θα έπρεπε να μην υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι σε ξενοδοχεία..ειμαστε μια ακρως τουριστική χώρα! Τα δωμάτια ηταν σχετικά καθαρά αλλά καθόλου ευρύχωρα. Το μπάνιο συμπαθητικό. Η πόρτα του δωματίου μας δεν έκλεινε καλά και το μπαλκόνι ηταν μεσα στη βρωμιά! γενικά μια ανακαίνιση θα ηταν καλό να γίνει !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Polina F
Η κριτική έγινε: 20 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ρεσεψιόν σχεδόν ανύπαρκτη... Το δωμάτιο μέτριο με το μπάνιο να είναι επίσης μέτριο. Το μόνο υπέρ του είναι ότι βρίσκεται στο κέντρο της πόλης και τα έχεις όλα δίπλα σου. Είναι το πρώτο ξενοδοχείο που επισκέπτομαι και δεν ευχαριστιέμαι την διαμονή μου. Δεν γι έτσι να μπαίνεις στο ξενοδοχείο και ο-η ρεσεψιονιστ να σου μιλά με το ζόρι και γενικά να είναι σε κατάσταση κακοδιαθεσης.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Kojak T
Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2018

Εξαιρετική τοποθεσία, στο κέντρο της πόλης και απέναντι από τα δικαστήρια. Ιδανικό για επαγγελματικά ταξίδια. Τα δωμάτια είναι καθαρά και το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Εξαιρετικό πρωινό. Πολύ καλή η τιμή για αυτό που προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους