“Αψογο”
Κριτική για: DolceVita

DolceVita
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ νόστιμα πιάτα.Αψογο σερβις δίπλα στη θαλασσα.θεικη γαριδομακαρονάδα και μυδοπιλαφο.Το προτείνω ανεπιφύλακτα ...

Ευχαριστούμε, Koutsias

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφθηκαμε οικογένειακα το εστιατόριο για να δειπνήσουμε και μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Εξαιρετικές γεύσεις τα πιο φρέσκα ψάρια ανοιχτής θαλλασης και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό

Ευχαριστούμε, _F1119SO
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020

Περιμέναμε μια ώρα και είκοσι λεπτά μετά την παραγγελία μας για να έρθουν τα κυρίως πιάτα.Το αποτέλεσμα φυσικά ήταν ένας από τους τέσσερις της παρέας να μείνει νηστικός,καθότι διαπίστωσαν μετά από καθυστέρηση δύο ωρών ότι τους τελείωσαν οι πανσετες. Σερβιτόροι να τρέχουν πανικόβλητοι και να απολογουνται για κάτι που δεν τους αναλογούσε.. Η κουζίνα μάλλον έχει πρόβλημα στην συνεργασία..Κρίμα ..

Ευχαριστούμε, elendaoula
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω γραψει ποτε κριτικη και αυτη τη στιγμη που γραφω το βαριεμαι αλλα δε μπορουσα να μη γραψω γι αυτο το μαγαζι.

Θα τα πω περιληπτικα και δε θα μπω σε λεπτομερειες. Καθυστερηση στο να μαζεψουν το προηγουμενο τραπεζι, καθυστερηση στο να φερουν ενα καλαθακι ψωμι, το μπροστινο τραπεζι ακυρωσε τη παραγγελια τους και σηκωθηκε και εφυγε. Καθως περιμεναν το λογαριασμο συζητουσαν με το διπλα τραπεζι για το αθλιο service.

Και το κερασακι στα 15 λεπτα που ειχαμε ζητησει λογαριασμο και δε τον ειχαν φερει σηκωθηκαμε να πληρωσουμε μεσα στο καταστημα.

Παραπονεθηκαμε στο αφεντικο για ολα αυτα και αυτο που εκανε ηταν να ριξει την ευθυνη στους υπαλληλους. Επισης φωναξε και εναν απο τους υπαλληλους να μας ζητησει συγγνωμη.

1  Ευχαριστούμε, mariosv498
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019

Πήγαμε Κυριακή απογευματάκι , πήραμε τον κατάλογο και διαπιστώσαμε ότι δίπλα από τα πιάτα που θέλαμε να παραγγείλουμε υπήρχε ένα αστεράκι. Στην γαριδομακαρονάδα που ρώτησα μας απάντησαν ότι είναι κατεψυγμένες οι γαρίδες, και το κόστος αυτής 14 ευρώ!!!!!! και δεν μπορούσαν να μου την φτιάξουν με φρέσκες..... Απογοήτευση να θες δίπλα στην θάλασσα να φας φρέσκο ψάρι και να μην έχει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, thelgyk

DolceVita: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σωτηρίτσα, Περιοχή Λάρισας
Λάρισα, Περιοχή Λάρισας

DolceVita: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!